Strus
08-10-2011, 17:58
I szybkie pytanie :) Radio ma ograniczenie głośności ustawione dość zachowawczo. Tzn po prostu wydaje się grać relatywnie cicho w opcji "na maxa". Czy ktoś może wie jak to obejść ? Czy jest coś w menu czy może jakiś inny myk ? Menu przekopałem i nie znalazłem nic co mogłoby wskazywać na taką opcję... :(
o ten model pytam:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxFitnFO8-huz5lQ9YKcSDyJcJ9Ocrmos7LDnfVC7aYpghKmMbHA)
o ten model pytam:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxFitnFO8-huz5lQ9YKcSDyJcJ9Ocrmos7LDnfVC7aYpghKmMbHA)