Zobacz pełną wersję : Znajdź X - konkurs Fuji
Wybiera się dziś ktoś na konkurs Fuji - znajdź X?
Sent from my Desire HD using Tapatalk
Juz znaleziony..
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://c.wrzuta.pl/wi5779/3ff9a883000934014512f171/znajdz_x)
Ja się wybrałem i nawet 3ci byłem :D
Panowie! Sobotni wieczór mamy a wy tu o X-ach!
Lepiej zaczącz szukać G!
;)
Ropusz, tak przy okazji:
Romek zgodził sie na zapożyczenie facjaty do avatara??? ;)
\to dopiero jest zagadka... Kto zgadnie o co mi biega ma pivo!\
Romek zgodził sie na zapożyczenie facjaty do avatara??? ;)
\to dopiero jest zagadka... Kto zgadnie o co mi biega ma pivo!\
O Romanie Nehrebeckim, synu Władysława, twórcy Lolcia?
A to za "pożyczenie" foty do awatarka też można zarobić? Ooo, to będzie na prezenty na gwiazdkę jak znalazł ;)
Maclat, przygotowałeś dobry repo dla Miśka z wydarzeń, a szczególnie z prezentacji aparatu?
Dokładnie!
Lolek powstał na podstawie obserwacji Romka, a Bolek jego brata.
(tak to wymyślił ich tata ;) )
Teraz już nareszcie po dziesiątkach lat walki o prawa autorskie, chłopaki mają prawa do postaci...
Dodam, że Lolek jest szanowanym radnym w Bielsku ;)
Sapphiron
09-10-2011, 11:03
i jak zwykle kilometr offtopa...
i jak zwykle kilometr offtopa...
To tradycja tego forum, młodzieńcze. ;)
To tradycja tego forum, młodzieńcze. ;)
I dzięki temu jest sporo fajniejsze od forum typu: pytanie - zwięzła i konkretna odpowiedź.
I dzięki temu jest sporo fajniejsze od forum typu: pytanie - zwięzła i konkretna odpowiedź.
Ale może właśnie takie powinno być i to forum...
Dobra. Moja wina....
Znikam na kolejne miesiące.
(co nie znaczy, ze nie czytam obserwuje Waszych poczynań;) )
Ale może właśnie takie powinno być i to forum...
E tam, byłoby nudne.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.