PDA

Zobacz pełną wersję : Znajdź X - konkurs Fuji



ropusz
08-10-2011, 08:40
Wybiera się dziś ktoś na konkurs Fuji - znajdź X?

Sent from my Desire HD using Tapatalk

ASAHI
08-10-2011, 09:40
Juz znaleziony..


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://c.wrzuta.pl/wi5779/3ff9a883000934014512f171/znajdz_x)

maclat
08-10-2011, 19:01
Ja się wybrałem i nawet 3ci byłem :D

frostic
08-10-2011, 21:00
Panowie! Sobotni wieczór mamy a wy tu o X-ach!
Lepiej zaczącz szukać G!
;)


Ropusz, tak przy okazji:
Romek zgodził sie na zapożyczenie facjaty do avatara??? ;)

\to dopiero jest zagadka... Kto zgadnie o co mi biega ma pivo!\

pilon
08-10-2011, 21:18
Romek zgodził sie na zapożyczenie facjaty do avatara??? ;)

\to dopiero jest zagadka... Kto zgadnie o co mi biega ma pivo!\
O Romanie Nehrebeckim, synu Władysława, twórcy Lolcia?

ASAHI
08-10-2011, 21:21
I prawach autorskich?

credka
08-10-2011, 22:44
A to za "pożyczenie" foty do awatarka też można zarobić? Ooo, to będzie na prezenty na gwiazdkę jak znalazł ;)

Maclat, przygotowałeś dobry repo dla Miśka z wydarzeń, a szczególnie z prezentacji aparatu?

frostic
09-10-2011, 10:57
Dokładnie!

Lolek powstał na podstawie obserwacji Romka, a Bolek jego brata.
(tak to wymyślił ich tata ;) )

Teraz już nareszcie po dziesiątkach lat walki o prawa autorskie, chłopaki mają prawa do postaci...

Dodam, że Lolek jest szanowanym radnym w Bielsku ;)

Sapphiron
09-10-2011, 11:03
i jak zwykle kilometr offtopa...

ekonet
09-10-2011, 11:09
i jak zwykle kilometr offtopa...
To tradycja tego forum, młodzieńcze. ;)

elanek
09-10-2011, 11:16
To tradycja tego forum, młodzieńcze. ;)

I dzięki temu jest sporo fajniejsze od forum typu: pytanie - zwięzła i konkretna odpowiedź.

frostic
10-10-2011, 08:21
I dzięki temu jest sporo fajniejsze od forum typu: pytanie - zwięzła i konkretna odpowiedź.

Ale może właśnie takie powinno być i to forum...

Dobra. Moja wina....
Znikam na kolejne miesiące.
(co nie znaczy, ze nie czytam obserwuje Waszych poczynań;) )

elanek
13-10-2011, 01:59
Ale może właśnie takie powinno być i to forum...

E tam, byłoby nudne.