velaskez
07-10-2011, 20:11
Taka...ciekawostka. A że wszyscy robimy zdjęcia...może ktoś się zabawi w to.
CQLx7xsOC4A&feature=related
Bekstejdż za chwilę nie będzie bekstejdżem :D
CQLx7xsOC4A&feature=related
Bekstejdż za chwilę nie będzie bekstejdżem :D