PDA

Zobacz pełną wersję : Trop



jaceksen
06-10-2011, 00:27
Mój 2-gi post na forum. Witam wszystkich. Oto link do mojego filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=2wKI3Owzjbs&feature=colike

To róciutki klip z pewnym sfiksowanym na punkcie szyszek zwierzakiem. Nakręcony Nikonem d90 z obiektywem Nikkor 1.8 50mm. Zapraszam :)

morzon
06-10-2011, 09:06
:O

niestety ciężko cokolwiek pozytywnego o tym napisać... To nawet jako test czegokolwiek byłoby słabe.

jaceksen
06-10-2011, 11:26
mocne słowa, ale dzięki za wypowiedź. Sądzę, że nie zrozumiałeś o co w tym króciutkim klipie chodziło autorowi, ale cóż, tak to jest ze sztuką ;)

Ps. napisałem to z DUŻYM przymrużeniem oka.
Ps2. a głośniki miałeś włączone?

look
06-10-2011, 11:33
eeee tam, fajnie widać jak się biedny zwierzak nie może zdecydować czy gwizdnąć szyszkę, czy poczekać, bo może ktoś mu ją rzuci. No i muzyka fajnie zgrana z "zagryzaniem" szyszki. Może doopy nie urywa, ale mnie tam się podobało

morzon
06-10-2011, 11:39
Domyślam się, że to robione dla "żartu", ale no niestety ani to dla mnie zabawne (a uwielbiam absurdalny humor), ani interesujące w żaden sposób...

Tak, głośniki włączone.

jaceksen
06-10-2011, 12:09
Dzięki za kolejną opinię ;)

jaceksen
06-10-2011, 12:12
eeee tam, fajnie widać jak się biedny zwierzak nie może zdecydować czy gwizdnąć szyszkę, czy poczekać, bo może ktoś mu ją rzuci. No i muzyka fajnie zgrana z "zagryzaniem" szyszki. Może doopy nie urywa, ale mnie tam się podobało

no właśnie :) a oprócz tego ten bokeh z taniutkiego obiektywu i ciepłe barwy złotej godziny :) I tyle. Oskara się nie spodziewałem. Wrzuciłem na dobry początek :)

TMB
06-10-2011, 19:37
Ładny wstep :) Pewną impresje twórczą tu widzę - rozumiem o co chodzi - ale jakość wykonania słaba - te przejscia ostrosci powinny byc w pewnym momencie szybkie - wiem, to trudne..ale właśnie dlatego nazywamy filmowanie sztuką :)