Zobacz pełną wersję : Problem z tabletemel
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie tabletu a raczej pracy w PS. Jak wybieram pędzel podczas malowania wskaźnik pędzla zmienia mi się w strzałkę co mnie dość irytuje. Zauważyłem tą przypadłość od niedawna. Może ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie tabletu a raczej pracy w PS. Jak wybieram pędzel podczas malowania wskaźnik pędzla zmienia mi się w strzałkę co mnie dość irytuje. Zauważyłem tą przypadłość od niedawna. Może ktoś miał podobny problem. Pozdrawiam serdecznie
A może w PSie trzeba ustawić Edycja -> Preferencje -> Kursory?
Chociaż "strzałki" tam chyba nie ma do wyboru...
Odinstalowałem sterowniki od karty graficznej i zainstalowałem ponownie. Przez dwie godziny spokój po czym w pewnym momencie znowu kursor miga i to nie ma znaczenia które narzędzie wybiorę. Co dziwniejsze miga na otwartym zdjęciu. Jeśli zdjęcie zamknę kursor działa normalnie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.