Jasand
05-10-2011, 11:13
Na stronie Panasonic jest juz do pobrania nowy soft do G3 , GF2 i GF3 do obsługi nowych szkieł z serii X
http://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/download/fts/index2.html
http://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/download/fts/index2.html