PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe oprogramowanie do Lumix G



Jasand
05-10-2011, 11:13
Na stronie Panasonic jest juz do pobrania nowy soft do G3 , GF2 i GF3 do obsługi nowych szkieł z serii X
http://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/download/fts/index2.html

Jasand
12-10-2011, 12:32
Dzisiaj ukazała sie poprawiona wersja 1.2 dla G3 i GF3 dotyczaca wspólpracy z obiektywami 4/3 poprzez adaptery.