PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o wsparcie dla dzieciaków po kradzieży sprzętu



dlugas1982
05-10-2011, 10:56
Na prośbę kamilp znanego z tego wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=163777&page=9 wstawiam


Zeszłej nocy ktoś zrobił włam i cały sprzęt przez wakacje skrzętnie przeze mnie zbierany dla dzieciaków został skradziony.
Niestety poszły tez moje rzeczy w tym;
- szkło do powiększalnika Rokkor 50/2.8
- fuji instax 200 wraz z ładunkami
- grip do Nikona D700


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.karmazyniello.info/images/20111004152108_ogłoszenie.jpg)

na forum pentaxa http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=38375&start=0 już skrzyknęliśmy zrzutkę sprzętu (są tam podane linki do allegro, gdzie są już namierzone sprzęty na ten cel, więc nie podbijamy sobie niepotrzebnie cen), kto byłby chętny może nam pomóc.

O samym fakcie kradzieży szkoda gadać.

fafniak
05-10-2011, 15:25
up - mam nadzieję że dołączycie cię do wsparcia

dlugas1982
05-10-2011, 17:03
tak tylko wyjaśniam, że chodzi nam o sprzęt (kasy nie chcemy:] ) wszelkiej maści, od korpusów (system nie ważny), obiektywy po sprzęt do wołania filmów i cały grajdołek do ciemni itp.
mogą być też małpki kliszowe byle jakieś ciekawe, co komu zalega i się kurzy w szafie/szufladzie

cytat z jednego z kolegów z drugiego forum


Jeżeli dzieciaki mają się "włóczyć" po ulicach to niech włóczą się przynajmniej z aparatami :D

pozdrawiam

titus1
05-10-2011, 19:40
Ja się boję, że ten idiota, który to ukradł, stwierdzając że to analogi, wywali to do śmietnika...

kamilp
06-10-2011, 08:12
titus1 właściwie to już bez różnicy :-/