dlugas1982
05-10-2011, 10:56
Na prośbę kamilp znanego z tego wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=163777&page=9 wstawiam
Zeszłej nocy ktoś zrobił włam i cały sprzęt przez wakacje skrzętnie przeze mnie zbierany dla dzieciaków został skradziony.
Niestety poszły tez moje rzeczy w tym;
- szkło do powiększalnika Rokkor 50/2.8
- fuji instax 200 wraz z ładunkami
- grip do Nikona D700
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.karmazyniello.info/images/20111004152108_ogłoszenie.jpg)
na forum pentaxa http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=38375&start=0 już skrzyknęliśmy zrzutkę sprzętu (są tam podane linki do allegro, gdzie są już namierzone sprzęty na ten cel, więc nie podbijamy sobie niepotrzebnie cen), kto byłby chętny może nam pomóc.
O samym fakcie kradzieży szkoda gadać.
Zeszłej nocy ktoś zrobił włam i cały sprzęt przez wakacje skrzętnie przeze mnie zbierany dla dzieciaków został skradziony.
Niestety poszły tez moje rzeczy w tym;
- szkło do powiększalnika Rokkor 50/2.8
- fuji instax 200 wraz z ładunkami
- grip do Nikona D700
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.karmazyniello.info/images/20111004152108_ogłoszenie.jpg)
na forum pentaxa http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=38375&start=0 już skrzyknęliśmy zrzutkę sprzętu (są tam podane linki do allegro, gdzie są już namierzone sprzęty na ten cel, więc nie podbijamy sobie niepotrzebnie cen), kto byłby chętny może nam pomóc.
O samym fakcie kradzieży szkoda gadać.