PDA

Zobacz pełną wersję : Zofia Nasierowska nie żyje.



ekonet
03-10-2011, 13:35
Od Niej moglibyśmy się wiele nauczyć...

fotograf58
03-10-2011, 13:56
:( :( :( :( :( :( :(

stock
03-10-2011, 14:08
zupełnie nie kojarzyłem takiej osoby. Wyguglałem i wiem. Szkoda, jak każdego człowieka :(

loki_p
03-10-2011, 14:09
Od Niej moglibyśmy się wiele nauczyć...

Oj bardzo wiele... Pozostaną wspaniałe portrety, które robiła.

elanek
03-10-2011, 14:20
Ano, zwłaszcza Kaliny Jędrusik.
Mi "zostało" po niej książka z podróży i zdjęcie Z. Malanowicza z autografem i pieczątką Nasierowskiej.

amirez
03-10-2011, 15:53
Widać w niebie też jest zapotrzebowanie na dobrych fotografów...

Waldy
04-10-2011, 20:02
http://www.swiatobrazu.pl/zmarla-zofia-nasierowska-znakomita-portrecistka-24561.html

adriano1241
05-10-2011, 21:28
ehh szkoda tak zdolnych fotografów no ale coż moze pan bog tez potrzebowal swojego osobistego fotografa

http://vsevidno.com/news/detail.php?id=1

Łopal
05-10-2011, 21:44
Jakis czas temu kupilem jej biografie, swoja droga mialem pretensje do autorki za niepotrzebne inklinacje do hagiograficznego pokazania Nasierowskiej.... Broni sie bez tego...
Z tego co pamietam, ze wzgledu na klopoty ze wzrokiem nie robila zdjec juz od jakiegos czasu.
Szkoda.... :(