Zobacz pełną wersję : Zofia Nasierowska nie żyje.
Od Niej moglibyśmy się wiele nauczyć...
fotograf58
03-10-2011, 13:56
:( :( :( :( :( :( :(
zupełnie nie kojarzyłem takiej osoby. Wyguglałem i wiem. Szkoda, jak każdego człowieka :(
Od Niej moglibyśmy się wiele nauczyć...
Oj bardzo wiele... Pozostaną wspaniałe portrety, które robiła.
Ano, zwłaszcza Kaliny Jędrusik.
Mi "zostało" po niej książka z podróży i zdjęcie Z. Malanowicza z autografem i pieczątką Nasierowskiej.
Widać w niebie też jest zapotrzebowanie na dobrych fotografów...
http://www.swiatobrazu.pl/zmarla-zofia-nasierowska-znakomita-portrecistka-24561.html
adriano1241
05-10-2011, 21:28
ehh szkoda tak zdolnych fotografów no ale coż moze pan bog tez potrzebowal swojego osobistego fotografa
http://vsevidno.com/news/detail.php?id=1
Jakis czas temu kupilem jej biografie, swoja droga mialem pretensje do autorki za niepotrzebne inklinacje do hagiograficznego pokazania Nasierowskiej.... Broni sie bez tego...
Z tego co pamietam, ze wzgledu na klopoty ze wzrokiem nie robila zdjec juz od jakiegos czasu.
Szkoda.... :(
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.