Zobacz pełną wersję : Jaka jest największa torba lowepro
hackermuz
02-10-2011, 10:13
Wie ktoś może która torba lowepro jest największa? Szukam czegoś co pomieści:
D300+Sigma 10-20mm
D700+Grip+Nikkor 50mm
70-200VR
35mm
SB800
SB900
85mm
być może jeszcze tilt
Na ten moment mam Compact AW i problem bo miejsca brak.
haradrimm
02-10-2011, 11:13
Myślę, że do Stealth Reporter D650 wszystko powinno się zmieścić.
Największa to chyba Camrock
http://www.camrock.pl/camrock-x60-tank,56.html
hackermuz
02-10-2011, 11:49
wer posiadasz? Jak z jakością/wytrzymałością tej torby?
Jak dla mnie trochę duże bydlę. Po 2 latach noszenia można by pewnie startować w zawodach strongmenów. Jednak na taką ilość sprzętu to plecak lepszy.
Sapphiron
02-10-2011, 14:02
A Hama Defender 220? Duże, pojemne bydle, wytrzymałe jak diabli. Defender 180tka wytrzymał upadek z motoru na asfalt przy prędkości 50km/h i sprzęt nie ucierpiał :)
samson09
02-10-2011, 16:54
Jak dla mnie trochę duże bydlę. Po 2 latach noszenia można by pewnie startować w zawodach strongmenów. Jednak na taką ilość sprzętu to plecak lepszy.
A dla mnie plecak jakoś mniej poręczny i zastanawiam się właśnie nad zmianą na camrock x60
mam d650 i plecak compu trekker aw, do jednego i drugiego zmieścisz wszystko co wypisałeś, ale w plecaku oczywiście łatwiejszy dostęp pod jednym warunkiem...że nie jest na plecach :D.
Dlatego właśnie do kotletów lepiej się sprawdza torba (przynajmniej u mnie)
Najlepiej mieć jedno i drugie, w zależności do tego co robimy brać. Noszenie na ramieniu 8 kg przez kilka godzin to średnia przyjemność. Zawsze pozostaje sling.
Cały wymieniony przez Kolegę sprzęt pomieści Hama Defender 220. Jest to bardzo dobre, "pancerne" opakowanie. Jedyną wadą jest -obciążająca kręgosłup -waga takiej torby wraz ze sprzętem . Z tego właśnie powodu służy mi tylko jako magazyn domowy. Polecam.
RomanZWrocławia
03-10-2011, 00:29
hackermuz (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=6865) W Tamraca Pro 12 wszystko co napisałeś wejdzie bez problemu. U mnie wchodzą dwa body 700 i 200 każdy z gripem, do jednego zapięty 24-70, drugie 17-35 po komorach nikkory : 10,5, 50, 60, 105 i 70-200 plus 2X sb-800. a jeszcze masz kieszenie boczne ... Jeśli w porywie szaleństwa zabieram to wszystko do torby noszę ją przez pierś, pas na lewym ramieniu, torba przy prawym udzie, a nie na ramieniu. Za stary już jestem na takie ciężary :)
Na www.cambags.com masz torby/plecaki i co tam jeszcze.... są zdjęcia z upchanym sprzetem.
Ja mam Lowepro D550 i mieszczę wszystko, co mam w stopce (torbę mam już 3 lata, nie jest oszczędzana, a wygląda jak nowa).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.