morzon
01-10-2011, 14:08
Cześć,
szybkie pytanie - jest ktoś z Krakowa lub okolic kto wybiera się na puszczanie lampionów? Albo ktoś kto nie ma planów, a wybrałby się ? :D
Szukam 1-2 osób do nakręcenia czegoś z dzisiejszego wieczoru - non-commercial oczywiście, żadna profi produkcja, tak sobie przed chwilą umyślałem, że można by spróbować coś zdziałać, choćby w ramach potrenowania - a nuż wyjdzie nam coś ciekawego. Czasu dużo to nie zajmie - pewnie max 1,5h na rozłożenie się, nakręcenie, spakowanie. Lampiony mają polecieć o 21 więc pewnie dobrze by było być chwile po 20 na miejscu (bulwary nad Wisła, na wysokości Sheratona).
Jest nas 2-3 osoby, fajnie jakby się jeszcze ktoś znalazł - chciałbym obsadzić kilka pozycji. Dobrze jakby się zgłosił ktoś z glidecamem albo czymś takim - troszkę by dynamiki dodał.
Wymagania ode mnie:
- jakieś tam choćby podstawowe doświadczenie w filmowaniu
- lustrzanka canona
- jasne szkło
- statyw
;)
Pisać na PW, w sumie dość pilne żeby się zdążyć zorganizować :)
szybkie pytanie - jest ktoś z Krakowa lub okolic kto wybiera się na puszczanie lampionów? Albo ktoś kto nie ma planów, a wybrałby się ? :D
Szukam 1-2 osób do nakręcenia czegoś z dzisiejszego wieczoru - non-commercial oczywiście, żadna profi produkcja, tak sobie przed chwilą umyślałem, że można by spróbować coś zdziałać, choćby w ramach potrenowania - a nuż wyjdzie nam coś ciekawego. Czasu dużo to nie zajmie - pewnie max 1,5h na rozłożenie się, nakręcenie, spakowanie. Lampiony mają polecieć o 21 więc pewnie dobrze by było być chwile po 20 na miejscu (bulwary nad Wisła, na wysokości Sheratona).
Jest nas 2-3 osoby, fajnie jakby się jeszcze ktoś znalazł - chciałbym obsadzić kilka pozycji. Dobrze jakby się zgłosił ktoś z glidecamem albo czymś takim - troszkę by dynamiki dodał.
Wymagania ode mnie:
- jakieś tam choćby podstawowe doświadczenie w filmowaniu
- lustrzanka canona
- jasne szkło
- statyw
;)
Pisać na PW, w sumie dość pilne żeby się zdążyć zorganizować :)