PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień chłopaka!!!



agape
30-09-2011, 23:12
Na niespełna godzinę przed zakończeniem - życzę Wam Chłopcy wszystkiego naj naj i NAJ (nawet jeśli macie już WSZYSTKO naj :mrgreen:).
Dużo uśmiechu, mniej złości, złośliwości i ciętości na forumowych kolegów (i koleżanki) ;)).
Najlepszego! 8-)

Tego życzyłam ja - AgaPe - i jak śmiem przypuszczać - reszta forumowych "puchów marnych". ;)






PS. mam nadzieję, że nie powieliłam wątku. ;)

velaskez
30-09-2011, 23:34
Dzięki :D

Megazordon
30-09-2011, 23:45
To ja również podziękuję. I tak od razu, przy okazji pożyczę na zaś Wszystkiego najlepszego w przód z okazji 8 marca.

Psychotrop
30-09-2011, 23:53
swojemu już pewnie Aga życzyłaś, a innych się nie czepiaj, no zostaw ich ichniejszym kobietom ;)

agape
30-09-2011, 23:55
OK - zostawiam. (liczę na nie) :razz:

bognik
30-09-2011, 23:56
Ja też zdążyłam :D Najlepszego dla wszystkich chłopców! :D

swider
01-10-2011, 00:14
Ja też zdążyłam :D
Rzutem na taśmę! :D

A za życzenia hercliś dziękujemy. :)

bognik
01-10-2011, 00:18
Rzutem na taśmę! :D

Ale to publicznie :D Niepublicznie złożyłam życzenia rano :D

swider
01-10-2011, 00:47
A to plus, plus… duży PLUS. ;)

credka
01-10-2011, 09:33
Najlepszego naszym chłopakom! :D

mycza
01-10-2011, 11:19
Wielkie dzięki za pamięć:mrgreen:

amirez
01-10-2011, 12:09
Dzięki! :lol:

Rafał_Sz
01-10-2011, 13:05
Dzię-ku-ję!

:D

MARTINK
01-10-2011, 20:25
kiedy wlasciwie jest dzien chlopaka :D - w Lodzi to ponoc 4.04, niedaleko warszawy (kawalek na poludnie) 6.09 - zalezy od regionu ?? O wczorajszym dowiedzialem sie z radia :) ale dzieki :)

KaleidoStar
01-10-2011, 20:41
Jest podział na Dzień Chłopaka i Dzień Mężczyzny. Ja tam wolę świętować to drugie :P
Swoją drogą irytuje mnie, że płeć brzydka ma aż dwa święta, a my jeno jedno...

pilon
01-10-2011, 20:43
kiedy wlasciwie jest dzien chlopaka :D - w Lodzi to ponoc 4.04, niedaleko warszawy (kawalek na poludnie) 6.09 - zalezy od regionu ?? O wczorajszym dowiedzialem sie z radia :) ale dzieki :)
Bo to taka różnica czasu geograficznie jest...

mypod
02-10-2011, 00:28
Bo to taka różnica czasu geograficznie jest...
Tak mi się skojarzyło ;) :

KpGAUJOoYys