Zobacz pełną wersję : Jaka miejscówka w Krakowie do sesji z samochodem?
Sztolcman
29-09-2011, 10:52
Od kilku dni w zasadzie bezskutecznie szukam ciekawej miejscówki do sesji z samochodem rajdowym+modelką w Krakowie lub okolicach. Interesuje mnie wszystko co atrakcyjne wizualnie. Od starych fabryk, po nowoczesną architekturę; pod mostami itp. Ważne, żeby można było spokojnie zrobić sesję bez ryzyka, że ochrona obiektu mnie przegoni lub straż miejska wlepi mandat, więc wszelkie okolice galerii handlowych i aquaparku odpadają niestety. Macie może jakieś pomysły? bo ja poza nowo powstałą ulicą Lema i paroma bardzo przeciętnymi miejscami nie znalazłem nic ciekawego:confused: Z góry dzięki za jakikolwiek odzew :)
Pozdrawiam, Łukasz
Dlaczego galeria handlowa lub aquapark odpadają? Myślę, że jeśli wystąpisz z pisemkiem do dyrekcji, powinni wyrazić zgodę, w końcu to bezpłatna promocja ich obiektu.
A przy okazji - miejscówka to nie to samo, co miejsce. Miejscówka to coś w rodzaju biletu kolejowego. ;)
Może miejsce pod estakadą (http://maps.google.pl/maps?q=50.028917,19.94469&hl=pl&sll=50.028841,19.94349&sspn=0.006651,0.020599&num=1&t=h&vpsrc=0&z=17&lci=com.panoramio.all) (węzeł ul. Turowicza i Tischnera) Cię zainteresuje.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/10667058-1.jpg
źródło (http://static.panoramio.com/photos/original/10667058.jpg)
Dojechać tam można od strony CH Bonarka.
Most kolejowy nad rzeką Dłubnią i ulicą Zesławicką (50,099119, 20,030439). Obok kopalnia odkrywkowa (50,10278, 20,03588 ) i zadrzewiona boczna droga Nad Baranówką (50,104137, 20,040054) - z uwagi na kopalnię może być różnie z przejezdnością ul. Zesławickiej, ale zawsze można głównymi drogami w koło objechać. Tuż obok zalew zesławicki z parkingiem (w tle woda) (50,104807, 20,034589).
Fragment mostu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc0414e.jpg/)
Redskull
29-09-2011, 17:40
Ha! Widziałem yeti!!!
Sztolcman
29-09-2011, 21:56
Dzięki wielkie za sugestie i pouczenie. Obejrzałem dzisiaj oba miejsca i wybór padł na tą estakadę przy Bonarce. Fajnie światło się rozkłada na karoserii, a zbiegające się perspektywicznie linie nadadzą scenie dynamizmu. Uff... dziś śpię spokojnie ;)
Nie zapomnij później pokazać. Z linku wnoszę, że umiesz fotografować. Powodzenia. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.