Zobacz pełną wersję : Przekaźnik bezprzewodowy do D700
Dexter_rally
28-09-2011, 18:17
Witam.
Potrzebuję Waszej pomocy w doborze urządzenia, które pozwoli mi na bieżąco wysyłać zdjęcia do kompa. Wyglądać ma to tak że robię zdjęcie i obraz ten wyświetla się po chwili na monitorach lub rzutniku. Pytanie dodatkowe - czy można zastosować np. przekaźnik bezprzewodowy WT-4? Jeśli tak to co do tego jeszcze potrzebuję oraz jakie są koszty.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
campermtb
28-09-2011, 22:46
Wt-4 Jak najbardziej ale to kosmiczny koszt (ok 3k). Inną alternatywą sa np. kary eye fi, wystarczy je wygooglować i znajdziesz o nich duzo. Jeśli natomiast nie potrzebujesz dużej swobody to możesz zaopatrzyć się w 5m kabla mini usb i jazda na camera control pro.
Koliber44
06-10-2011, 06:46
Wt-4 Jak najbardziej ale to kosmiczny koszt (ok 3k). Inną alternatywą sa np. kary eye fi, wystarczy je wygooglować i znajdziesz o nich duzo. Jeśli natomiast nie potrzebujesz dużej swobody to możesz zaopatrzyć się w 5m kabla mini usb i jazda na camera control pro.
Przy D700 nie jest tak latwo jak przy reszcie mianowicie przerabialem juz temat z kartami eye fi jest masakra bo brak na rynku dostepnosci przejsciuwek TYPE 1 jaki ma D700. WT 4 jest za drogie, wiec jest niewiele opcji. Najlepsza to kabelek lub I'Pad z kabelkiem
Dexter_rally
09-10-2011, 09:52
A ile dokładnie kosztuje WT-4?
Gdzie można kupić?
Co do tego jeszcze potrzebuję?
Czy są jakieś problemy z użytkowaniem takiego sprzętu (plusy i minusy)?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.