Zobacz pełną wersję : ??kingston sdhc 8 gb class 10 full hd??
Mam pytanie czy mój nikon d90 poradzi sobie z kartą KINGSTON SDHC 8 GB CLASS 10 FULL HD?
Z góry dziękuję.
Poradzi sobie tylko czy ta karta bedzie dobra to juz bym polemizowal.....
a co jest w niej nie tak. na co zwrócić uwagę kupując tego typu kartę?jaką polecasz z 8 gigowych?
na prędkość zapisu karty - ja polecam sandisk extreme
troszkę za drogie jak dla mnie na ten moment. nie można mieć wszystkiego od razu ale dzięki wielkie.
A czym się różni sandisk extreme, który jest także class 10 od Kingstona? Dupa blada. Miałem w użyciu wiele kart i class 10 to class 10! Sandisk marketingowo określa je prze nazwę extreme ale prędkość to tylko class 10 i nic więcej.
class 10 to znak, że minimalna prędkość zapisu karty nie jest mniejsza niż 10 MB/s a nie, że zapisuje z jednakową prędkością.
Ja mam aktualnie sandisk extreme III i Transcend class 10 i obie zapisują zdjęcia z jednakową prędkością! Jestem informatykiem i sorry ale na tych sprawach trochę się znam. Nie ma szybszej karty SDHC niż class 10 - przynajmniej na dzień dzisiejszy.
Art Erie
27-09-2011, 19:57
Ja mam aktualnie sandisk extreme III i Transcend class 10 i obie zapisują zdjęcia z jednakową prędkością! Jestem informatykiem i sorry ale na tych sprawach trochę się znam. Nie ma szybszej karty SDHC niż class 10 - przynajmniej na dzień dzisiejszy.
Kiedyś dawno, dawno temu, za siedmioma...
Kupiłem sobie Nikon Colpix 5700 i do tego najszybszego CF'a na rynku...
Tylko po co ???
Ja mam aktualnie sandisk extreme III i Transcend class 10 i obie zapisują zdjęcia z jednakową prędkością! Jestem informatykiem i sorry ale na tych sprawach trochę się znam. Nie ma szybszej karty SDHC niż class 10 - przynajmniej na dzień dzisiejszy.
Ja nie mówię, że się nie znasz :) z tego co widzę z danych producenta te dwie karty, które posiadasz mają te same maksymalne wartości zapisu więc na chłopski rozum działają podobnie. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.