PDA

Zobacz pełną wersję : Mój klip z nikona d7000



ZC|film
26-09-2011, 15:51
bardziej jestem fotografem niż filmowcem ale ostatnio staram się to zmieniac i to są moje poczatkujące efekty.
Zdaję sobie spraw z masy błędów ale wiadomo krok po kroku. Są różne opinie na temat filmowania nikonem d7000 ale ja uważam ze to dobry sprzęt zwłaszcza jako aparat i alternatywa do video. Film wykonałem dla zaprzyjaznionej firmy.
http://www.vimeo.com/29525297

Sapphiron
26-09-2011, 16:05
Obraz ciekawy. Dźwięk niestety nie wiem bo nie mam głośników ^_^

Zastanawia mnie tylko jak pracuje koleś malujący meble, skoro przy lakierowaniu nie używa maski chroniącej przed wdychaniem oparów i innych chemikaliów...

ZC|film
26-09-2011, 16:09
no to też moje niedopatrzenie które to pozniej wypatrzyłem jak juz zmontowałem on takową maske ma ale chyba tak się rozpędził z ekscytacji filmowania że jej nie załozyl, moze dla wiekszej rozpoznawalności:) haha a dodatkowo mogę powiedziec ze mozna u nich kupic naprawde w swietnych cenach takie mebelki...

amirez
28-09-2011, 19:07
Obejrzałem. Jest pomysł, reszta /w większości bez winy filmowca/ - kiepska.
1. z pewnością bym nie pokazywał tego filmu Inspekcji Pracy ;)
2. pracownicy - okropnie ubrani, skaleczenia, jak nie "młotkiem" to kolanem z dziarą - to nie buduje wizerunku firmy,
3. negocjacje w biurze - też na nie /brak krawata! u pana, pani w koszulce?/
Realna produkcja, a prezentacja filmowa produkcji to niestety dwie bajki ;)
Początek super. Muzyczka sympatyczna. Ciekawe odgłosy pracujących maszyn.
Ja jednak bym takiej reklamówki nie zaakceptował.
Za mało elegancko, bajerancko, dystyngowanie. Brak w filmie iskry i tego "czegoś" co ma zwabić klienta.
Ale to tylko moje skromne zdanie, osoby, która ma zwykłe krzesło pod ... ;)