haki
24-09-2011, 13:58
Witam, kiedyś dawno dawno widziałem tutaj wątek założony przez Nikoniarza.
Przedstawiał on swoje dzieciaki przyklejone taśmą klejącą do "ściany" może ktoś się na niego nadział?. Autor wątku pokazał jak dziecko przyklejał do białego kartonu bodajże.
Przedstawiał on swoje dzieciaki przyklejone taśmą klejącą do "ściany" może ktoś się na niego nadział?. Autor wątku pokazał jak dziecko przyklejał do białego kartonu bodajże.