PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam wątku o zdj. dziecka



haki
24-09-2011, 13:58
Witam, kiedyś dawno dawno widziałem tutaj wątek założony przez Nikoniarza.

Przedstawiał on swoje dzieciaki przyklejone taśmą klejącą do "ściany" może ktoś się na niego nadział?. Autor wątku pokazał jak dziecko przyklejał do białego kartonu bodajże.

Boryszuk
24-09-2011, 14:03
To chyba Zbigniew wstawiał ale głowy sobie uciąć nie dam.

Rafał_Sz
24-09-2011, 14:04
A to nie było w wątku o strobingu?

Boryszuk
24-09-2011, 14:05
Chyba nie tylko bo ja też na to trafiłem a tam zaglądam rzadko.

arek-hs
24-09-2011, 14:10
http://www.zbigniew-piatek.internetdsl.pl/blog/?p=560

Greg77
24-09-2011, 17:52
tak ogladalem sobie ten obrazek......no musze powiedziec, ze wklejka tragiczna, ale pomysl super...

haki
25-09-2011, 14:50
dzieki!!