Zink
23-09-2011, 13:25
Witajcie. Dla zabicia nudy chciałbym polecić grę online, która jest aktualnie tworzona przez mojego znajomego jako praca dyplomowa (ale z zamiarem utrzymywania jej po obronie i w przyszłości, być może, zarabiania na niej :)).
Adres to: http://ufoki.net
Granie wymaga rejestracji, ale bez danych osobowych (tylko adres e-mail). Potrzebna jest duża ilość graczy do beta-testów :).
Jeśli chodzi o typ gry, to ciężką ją w jakikolwiek sposób zaklasyfikować. Chodzi w niej o walkę z innymi graczami i potworami, zdobywanie przedmiotów (które dają dodatkowe zdolności), doświadczenia i pozycji w rankingu.
Wszelkie uwagi, pomysły i zauważone błędy są mile widziane, ale kierujcie je do autora, nie do mnie :).
Adres to: http://ufoki.net
Granie wymaga rejestracji, ale bez danych osobowych (tylko adres e-mail). Potrzebna jest duża ilość graczy do beta-testów :).
Jeśli chodzi o typ gry, to ciężką ją w jakikolwiek sposób zaklasyfikować. Chodzi w niej o walkę z innymi graczami i potworami, zdobywanie przedmiotów (które dają dodatkowe zdolności), doświadczenia i pozycji w rankingu.
Wszelkie uwagi, pomysły i zauważone błędy są mile widziane, ale kierujcie je do autora, nie do mnie :).