br3
21-09-2011, 14:31
Siema,
moze ktoś polecic jakas dobra firmę lub grafika/goscia od animacji zajmujaca sie tworzeniem ZAAWANSOWANYCH animacji 3D dla celow komercyjnych ?? Najlepiej z Warszawy.
dzieki
moze ktoś polecic jakas dobra firmę lub grafika/goscia od animacji zajmujaca sie tworzeniem ZAAWANSOWANYCH animacji 3D dla celow komercyjnych ?? Najlepiej z Warszawy.
dzieki