PDA

Zobacz pełną wersję : reklamacja drukarki,Tesco, prosba o poradę



4est
21-09-2011, 10:43
Żona zakupiła wczoraj do małego biura drukarko-kopiarko-skaner HP, tani model w promo w TESCO. Wieczorem zainstalowałem i okazało się, że są problemy z drukiem (nie drukuje wszystkich wierszy, ucina itp itd) - żadne kalibracje, czyszczenie, nowe sterowniki nie pomogły (mam w domu dwie inne drukary foto, więc obsługę trochę znam). Decyzja - sprzęt do zwrotu i teraz: Tesco przyjmuje jedynie reklamacje i każe czekać 20 dni roboczych na sprawdzenie lub naprawę, nie chcą wymienić ani zwrócić gotówy ad hoc.
Ktoś na pewno jest zorientowany w tego typu tematach i...może pomoże? Ma cierpliwie czekać, czy jakaś interwencja ma sens?
dzięki za pomoc.

mini21
21-09-2011, 11:00
Obawiam się, że jeśli zakup dokonany był osobiście, to zostaje tylko czekać.
Jedyną kwestią, którą należałoby może rozważyć, to wybór formy: czy oddać sprzęt na gwarancję, czy na niezgodność towaru.
Ja zawsze wybieram te drugie, ale nie jestem ekspertem.