czto
20-09-2011, 20:06
Witam
W dniu dzisiejszym zadzwoniła do mnie miła Pani z propozycją odbycia spotkania z agenetem z Korporacji Agentów Zawodowych. Wg wyjaśnień miłej Pani agent pomoże mi odzyskać wszystkie zaległe składki ZUS'u do mojego II filara. Agent wykonuje to bezpłatnie. Wychodząc z założenia, że jak coś jest za darmo, to kosztuje podwójnie, zbyłem miłą Panią prośbą aby zadzwoniła w innym terminie.
Muszę poszperać w sieci na temat tego KAZ'u, ale byłbym wdzięczny za jakieś info od tych co mieli już przyjemność obcowania z Korporacją Agentów Zawodowych.
Dzięki
W dniu dzisiejszym zadzwoniła do mnie miła Pani z propozycją odbycia spotkania z agenetem z Korporacji Agentów Zawodowych. Wg wyjaśnień miłej Pani agent pomoże mi odzyskać wszystkie zaległe składki ZUS'u do mojego II filara. Agent wykonuje to bezpłatnie. Wychodząc z założenia, że jak coś jest za darmo, to kosztuje podwójnie, zbyłem miłą Panią prośbą aby zadzwoniła w innym terminie.
Muszę poszperać w sieci na temat tego KAZ'u, ale byłbym wdzięczny za jakieś info od tych co mieli już przyjemność obcowania z Korporacją Agentów Zawodowych.
Dzięki