bogdi64
20-09-2011, 19:49
no to zgadujmy, co to za szkiełko doczepione do d200, fotki z puchy, kontrast i nasycenie 0 - ostrość
+1 - nie zaglądamy w EXIF, zmniejszone SNS, aby pomóc podaję parametry fotek
iso 400, t 1/100, f 3,5 - pełny kadr
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/87/bb06921resizer900q85.jpg/)
iso 320 , t 1/100, f 3,2 - pełny kadr
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/546/bb06887resizer900q85.jpg/)
iso 320, t 1/500, f 3,2 - pełny kadr
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/824/bb06886resizer900q85.jpg/)
iso 320, t 1/160, f 3,2 - lekko wykadrowane
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/823/bb06879aresizer900q85.jpg/)
+1 - nie zaglądamy w EXIF, zmniejszone SNS, aby pomóc podaję parametry fotek
iso 400, t 1/100, f 3,5 - pełny kadr
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/87/bb06921resizer900q85.jpg/)
iso 320 , t 1/100, f 3,2 - pełny kadr
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/546/bb06887resizer900q85.jpg/)
iso 320, t 1/500, f 3,2 - pełny kadr
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/824/bb06886resizer900q85.jpg/)
iso 320, t 1/160, f 3,2 - lekko wykadrowane
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/823/bb06879aresizer900q85.jpg/)