photofun
18-09-2011, 12:48
Jako, że nie miałem wakacji latem, chciałbym trochę nadrobić zimą. Rok temu pierwszy raz jeździłem na desce i już się wkręciłem, więc tej zimy bez niej sobie nie wyobrażam.
Wyjazd muszę zaplanować wcześniej, a wiadomo że w Polsce nie zawsze się trafi na odpowiednią pogodę. Najchętniej wyjechałbym na jakąś zorganizowaną wycieczkę a Alpy. Czy możecie coś polecić? Czy może we 2 osoby bardziej opłaca się wybrać własnym autem?
Wyjazd muszę zaplanować wcześniej, a wiadomo że w Polsce nie zawsze się trafi na odpowiednią pogodę. Najchętniej wyjechałbym na jakąś zorganizowaną wycieczkę a Alpy. Czy możecie coś polecić? Czy może we 2 osoby bardziej opłaca się wybrać własnym autem?