Zobacz pełną wersję : ME siatkarzy finały
Niestety, nie obronimy złota sprzed dwóch lat:(
Mam nadzieję, że brąz będzie nasz...
No i brąz jest nasz, mało tego, po bardzo fajnym meczu, i do tego z zawsze butnymi i faworyzowanymi Rosjanami. Szkoda, że nie finał, ale przyznam że brąz w tym przypadku smakuje nad wyraz wyjątkowo. I jakie mnóstwo satysfakcji ;-)
eee tam... wygraliśmy co mieliśmy wygrać, z Niemcami - wygrana, z Rosjanami - wygrana, tak więc ten brąz smakuje jak złoto ;)
a poważniej (ale tylko odrobinę) to szkoda, że nasi siatkarze tak nie zagrali wczoraj :(
Dzisiejszy mecz był wybornie zagrany przez naszych, brąz cieszy:)
zagrali dobrze to fakt ale Rosjanie bardzo ułatwili ten sukces ;)
zagrali dobrze to fakt ale Rosjanie bardzo ułatwili ten sukces ;)
Rosjanie zagrali tak, jak im Polacy pozwolili - to że zaczęli popełniać seriami błędy w obronie wynikało z tego, że nie mogli grać atakiem jak to u nich zwykle bywa. Podobnie zagrali wczoraj z Serbami.
Szkoda że z Włochami nie wyszło ale dzisiejsze spotkanie oglądało się bardzo dobrze, chłopaki pokazali że można zagrać na dobrym poziomie, widać też że mamy kilku zdolnych siatkarzy którzy jeszcze mogą rozwinąć skrzydła
joker333
18-09-2011, 22:28
telegram od Putina:
gratulacje stop ... ropa stop ... gaz stop
pincerna
19-09-2011, 12:25
telegram od Putina:
gratulacje stop ... ropa stop ... gaz stop
:-)))
no ale może na weglu dociągniemy zanim dobierzemy sie do gazu "upokowego"
telegram od Putina:
gratulacje stop ... ropa stop ... gaz stop
Jak już to od Miedwiejewa;-):mrgreen:
joker333
19-09-2011, 14:02
Jak już to od Miedwiejewa;-):mrgreen:
a kto to Miedwiedjew ?;)
.... żartuje, on to pełni tam funkcje cos jak królowa brytyjska na wyspach
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.