PDA

Zobacz pełną wersję : ME siatkarzy finały



mycza
17-09-2011, 16:33
Niestety, nie obronimy złota sprzed dwóch lat:(
Mam nadzieję, że brąz będzie nasz...

sprychu
18-09-2011, 17:04
No i brąz jest nasz, mało tego, po bardzo fajnym meczu, i do tego z zawsze butnymi i faworyzowanymi Rosjanami. Szkoda, że nie finał, ale przyznam że brąz w tym przypadku smakuje nad wyraz wyjątkowo. I jakie mnóstwo satysfakcji ;-)

Erie
18-09-2011, 17:14
eee tam... wygraliśmy co mieliśmy wygrać, z Niemcami - wygrana, z Rosjanami - wygrana, tak więc ten brąz smakuje jak złoto ;)

a poważniej (ale tylko odrobinę) to szkoda, że nasi siatkarze tak nie zagrali wczoraj :(

mycza
18-09-2011, 17:48
Dzisiejszy mecz był wybornie zagrany przez naszych, brąz cieszy:)

sinner
18-09-2011, 19:11
zagrali dobrze to fakt ale Rosjanie bardzo ułatwili ten sukces ;)

Erie
18-09-2011, 20:00
zagrali dobrze to fakt ale Rosjanie bardzo ułatwili ten sukces ;)

Rosjanie zagrali tak, jak im Polacy pozwolili - to że zaczęli popełniać seriami błędy w obronie wynikało z tego, że nie mogli grać atakiem jak to u nich zwykle bywa. Podobnie zagrali wczoraj z Serbami.

darko
18-09-2011, 20:08
Szkoda że z Włochami nie wyszło ale dzisiejsze spotkanie oglądało się bardzo dobrze, chłopaki pokazali że można zagrać na dobrym poziomie, widać też że mamy kilku zdolnych siatkarzy którzy jeszcze mogą rozwinąć skrzydła

joker333
18-09-2011, 22:28
telegram od Putina:

gratulacje stop ... ropa stop ... gaz stop

pincerna
19-09-2011, 12:25
telegram od Putina:

gratulacje stop ... ropa stop ... gaz stop


:-)))
no ale może na weglu dociągniemy zanim dobierzemy sie do gazu "upokowego"

mycza
19-09-2011, 12:46
telegram od Putina:

gratulacje stop ... ropa stop ... gaz stop

Jak już to od Miedwiejewa;-):mrgreen:

joker333
19-09-2011, 14:02
Jak już to od Miedwiejewa;-):mrgreen:
a kto to Miedwiedjew ?;)
.... żartuje, on to pełni tam funkcje cos jak królowa brytyjska na wyspach