Zobacz pełną wersję : Nowy Nikoniarz na pokładzie
Grzesiek_G
15-09-2011, 01:08
Melduję w imieniu Konstantego - obecny. Od wczoraj, od 23:15 :)
1.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/kropek01-1.jpg
źródło (http://www.momenty.eu/Forum/Kropek/kropek01.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/kropek02-1.jpg
źródło (http://www.momenty.eu/Forum/Kropek/kropek02.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/kropek03-1.jpg
źródło (http://www.momenty.eu/Forum/Kropek/kropek03.jpg)
4.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/kropek04-1.jpg
źródło (http://www.momenty.eu/Forum/Kropek/kropek04.jpg)
Mina może sroga, ale facet leżakował kilka dobrych miesięcy w brzuchu a tu mu nagle środowisko dosyć nagle zmienili... .
Tak czy siak jest 51151-szym użytkownikiem forum :). W przyszłym miesiącu, jeśli tylko zdrowie pozwoli wybiera się na plener :)
Jest! Nareszcie... Gratulacje dla obojga rodziców! Grzesiu, wasze zdrówko. Nie wiem jak poprowadzę dzisiejszy kurs ale piję za was! :)
Grzesiek_G
15-09-2011, 01:12
:) Dzięki wielkie. Do zobaczenia niebawem!
No to szklane wychylimy...savy
jacek.gold
15-09-2011, 08:24
no gratki :)
pępkowe możesz rozsyłać pocztą :D
Przemek Paśnik
15-09-2011, 08:26
Gratuluję i powodzenia :wink:
Gratulacje ! Wszystkiego najlepszego dla malucha i rodziców :)
Grzesiek_G
15-09-2011, 09:04
Bardzo Wam dziękujemy :)
Gratuluję, niech się zdrowo chowa, sprawia Wam dużo radości i da się w nocy wyspać:)
Pozdrawiam.
Serdeczne gratulacje i niech się zdrowo chowa, a obojgu rodzicom wieeeleee sił i radości! :D
Ale mega focha strzelił na ostatnim foto! :D
Nareszcie.... Konstantemu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa a dla Ciebie i Jagienki gratulacje...
Na ostatnim podobny do taty :)
Sendilkelm
15-09-2011, 10:54
Gratulacje i ode mnie przyjmijcie!
Gratulacje !!
Dużo zdrowia dla małego :-)
Adam Trzcionka
15-09-2011, 11:35
gratulacje!!
Ode mnie również przyjmijcie najszczersze gratulacje, niechaj się Konstanty w zdrowiu i z jakimś lekkim bezlusterkowcem chowa, coby mu w życiu ciężko nie było :)
sokrates
15-09-2011, 14:51
Gratulacje
Gratuluję!!! Zdrówka Wam życzę.
Na ostatnim podobny do taty :smile:
Zna ktoś?
:)
Zna ktoś?
:)
Masz wiele odwagi :)
Rodzicom - przespanych nocy, maluszkowi zdrowia!
Niechaj się Wam na pociechę chowa.
Azazel85
16-09-2011, 01:22
Super ;) Gratulacje!
kakersik
16-09-2011, 21:19
Grześ, gratulacje ode mnie i Magdy dla Was i dla Konstantego. Oby rósł w siłę jak tatuś i mądry był jak mamusia :D
Zdrówka, dla malucha i jego mamy. Dla taty obniżonej potrzeby snu, na przyszłych kilka miesięcy.
Trzymajcie się ciepło. :)
no1damian
16-09-2011, 22:26
Gratulacje!
Grzesiek_G
16-09-2011, 23:17
Bardzo Wam dziękuję za wszystkie życzenia, Piotrze, co do ojcostwa, najczęściej "złodziej" krzyczy sam złodziej :) Już wypełniam w imieniu mamy dokumenty alimentacyjne i śle do Łodzi :)
Grzesiek_G
17-09-2011, 19:04
Dzięki
Robert_P
21-09-2011, 10:16
Grześki gratulacje , pozdrowienia dla młodej Mamci i Taty . Zdrówka dla Maluszka !
ps.
sorki że dopiero teraz, niestety nie dostrzegłem info .
Wysłałem też smsa , mam nadzieję że dostałeś.
Grzesiek_G
22-09-2011, 12:34
Baaardzo Wam wszystkim dziękuję. Młody coraz bardziej kumaty, niestety nie dają instrukcji obsługi i nie wiem gdzie wyłącznik, żeby nocą się przespać.... . :)
no pięknie, gratulacje!
ja się juz stycznia nie mogę doczekać :) wtedy kolejny nikoniarz przybędzie :)
Baaardzo Wam wszystkim dziękuję. Młody coraz bardziej kumaty, niestety nie dają instrukcji obsługi i nie wiem gdzie wyłącznik, żeby nocą się przespać.... . :)
Grześ, ciesz się tymi nieprzespanymi nocami, czas szybko leci, jeszcze będziesz mocno tęsknił do tych chwil.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.