PDA

Zobacz pełną wersję : Prypeć (Czarnobyl)



fotoMichal
14-09-2011, 10:32
http://www.youtube.com/watch?v=E6RkS5DS3hY

TMB
14-09-2011, 19:32
Wiesz co, przez Ciebie straciłem 7'12'' minut z życia....:evil: i wiesz co, i w ogóle nie żałuje! :)
To tak:
- na początku za szybko pojawił się obraz, czarne tło przez chwilkę mogło być dłuższe
- nagrywałeś z ręki? - dobrą i stabilną w takim razie ręke masz (np. scena na schodach) ;)

Dobry materiał ukazujący Prypeć. Szkoda tylko, że ogólnie przekłamuje się fakty i tworzy się o Miescie Duchów taką legende, że nic tam nie mieszka..zero zycia...jedynie karaluchy, a to nie prawda - dlatego mi czasem brakowało koloru;)

fotoMichal
14-09-2011, 21:39
Wiesz co, przez Ciebie straciłem 7'12'' minut z życia....:evil: i wiesz co, i w ogóle nie żałuje! :)
To tak:
- na początku za szybko pojawił się obraz, czarne tło przez chwilkę mogło być dłuższe
- nagrywałeś z ręki? - dobrą i stabilną w takim razie ręke masz (np. scena na schodach) ;)

Dobry materiał ukazujący Prypeć. Szkoda tylko, że ogólnie przekłamuje się fakty i tworzy się o Miescie Duchów taką legende, że nic tam nie mieszka..zero zycia...jedynie karaluchy, a to nie prawda - dlatego mi czasem brakowało koloru;)

Tak, nagrywam z ręki ...
z tymi faktami to się zgadzam ...
chciałem też robić w kolorze,ale jakoś uległem presji ...
nawet w Czarnobylu, mieszkają normalnie ludzie, jest sklep itp. , więc coś tam się dzieje... a sama Prypeć, to miasto dla wycieczek, ogrodzone murem... pod pełnym monitoringiem ...
Może jak znajdę chwilkę, zrobię wersję w kolorze, bez mrocznej muzyki ...