PDA

Zobacz pełną wersję : Zapowiedź - Zamek w Mosznej - must see!



genghiskhan
13-09-2011, 20:30
Póki co jedno.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.lukaszsulka.com/kaszanka1.jpg)

Niech się dzieje.

cheyenne
13-09-2011, 20:39
nareszcie coś niezłego

genghiskhan
13-09-2011, 20:41
Ty to mówisz? Przecież to kwintesencja klasycznego pleneru ślubnego? :lol:

genghiskhan
13-09-2011, 21:15
A w sumie na zachętę dam jeszcze jedno.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.lukaszsulka.com/kaszanka2.jpg)

getos
13-09-2011, 21:19
Łukasz pierwsze bardzo najs najs

piom
13-09-2011, 21:31
o 2 bomba!

Kanghoy
13-09-2011, 21:34
Oba fajne, z tym że 2 chyba tylko dla fotografów :).

genghiskhan
13-09-2011, 21:49
Oba fajne, z tym że 2 chyba tylko dla fotografów :).

Ja tylko to sfotografowałem, pomysł był młodych :)

yakoop
13-09-2011, 21:50
Drugie mega jako detal, pierwsze z tym kabanosem srednio :P

cheyenne
13-09-2011, 21:50
drugie, pomysłowe, choć troszkę za duże przepały na chmurkach
kojarzy mi się klimatem z ulubioną kiedyś grą na play station medievil
wracając do pierwszego to realizacja dużo lepsza niż poprzednich must see i dlatego w zestawieniu z nimi moja ocena była taka, a nie inna

CrommCruaich
13-09-2011, 21:55
Fajne. No może zamiast kabanosa jakiś wielki plater boczku ? Bardziej zwierzęco by było :)

marcogk
13-09-2011, 22:02
2 świetna jest :D:D:D:D

genghiskhan
13-09-2011, 22:05
[...]
wracając do pierwszego to realizacja dużo lepsza niż poprzednich must see i dlatego w zestawieniu z nimi moja ocena była taka, a nie inna

ale realizacja czego? poprzednio były zupełnie inne sesje
jak to mawiają tu liczy się pomysł :lol:

a pomysłów było wiele, jedne moje inne młodych oraz wspólne.... niebawem się przekonacie jak tylko obrobię materiał i wrzucę całość :D

6868
13-09-2011, 23:11
Fajne. No może zamiast kabanosa jakiś wielki plater boczku ? Bardziej zwierzęco by było :)

Mega krwisty stek :)


ale realizacja czego? poprzednio były zupełnie inne sesje
jak to mawiają tu liczy się pomysł :lol:

a pomysłów było wiele, jedne moje inne młodych oraz wspólne.... niebawem się przekonacie jak tylko obrobię materiał i wrzucę całość :D

Czekam(y) z niecierpliwoscia :)

mswilk
13-09-2011, 23:26
Drugie - pomysł świetny, z wykonaniem gorzej.

egoiste
13-09-2011, 23:48
IMHO , najlepsze z obydwu zdjec jest miejsce
na jedynce jest tyle atmosfery ciepla i czulosci miedzy dwojgiem ludzi co w martenowskim piecu ,
generalnie nic w nim mnie nie przyciaga ani nie gra , w drugim jak juz chciales zrobic zdjecie architektury to warto bylo zadbac o dobra ekspozycje nieba , strasznie wyciagane , i tym samym zmasakrowane

batonMR
13-09-2011, 23:55
Jedynka zacna, podoba mi się obróbka. Pozdrawiam! ;)

Adam Trzcionka
15-09-2011, 11:34
abstrahuję od pomysłu, bo on jako taki nie jest ani moim zdaniem fajny ani świeży, chciałbym za to zwrócić uwagę na istotne błędy w kompozycji/zagospodarowaniu tej klatki. rynna wyrasta z głowy młodego, filar z głowy młodej. 30 cm w którąś stronę - a widać wyraźnie, że zapas jest - rozwiązało by ten problem. trzeba o tym myśleć na etapie robienia zdjęcia, nawet nie tyle myśleć, co mieć takie "uniki" zautomatyzowane.

jaroo1
15-09-2011, 11:39
Adamie bo dzisiaj takich rzeczy się nie widzi ale przepały na chmurkach szumik na zdjęciach ...

genghiskhan
15-09-2011, 15:53
abstrahuję od pomysłu, bo on jako taki nie jest ani moim zdaniem fajny ani świeży, chciałbym za to zwrócić uwagę na istotne błędy w kompozycji/zagospodarowaniu tej klatki. rynna wyrasta z głowy młodego, filar z głowy młodej. 30 cm w którąś stronę - a widać wyraźnie, że zapas jest - rozwiązało by ten problem. trzeba o tym myśleć na etapie robienia zdjęcia, nawet nie tyle myśleć, co mieć takie "uniki" zautomatyzowane.


Dzięki za opinię, masz rację, trochę rzuca się to w oczy...rynnę spokojnie można wywalić w PS więc spoko;)
Wiem, że lepiej myśleć o tym podczas robienia foty, ale nie mam jeszcze tak dużo doświadczenia aby mi to wpadło w nawyk. Po latach focenia i setkach tysięcy klatek takie "uniki" z pewnością staną się nawykiem.
Tak czy siak dzięki za zwrócenie na to uwagi, bo jak wspomniał kolega, większość widzi szum i przepały i na tym ich konstruktywna krytyka się kończy.
Co do pomysłu...pomysłem nie można to nazwać, to była wielka improwizacja (bo młodzi niby nie mieli ze sobą żadnych gadżetów, a jednak znalazły się kabanoski czy też karabin ASG :lol: ) Zamysłem było zrobienie zdjęć postrzelonych i spontanicznych, gdyż grzeczne pamiątkowe ujęcia dla babci i cioci już posiadali :) Mieliśmy niezły ubaw podczas tej sesji, a inne pary i fotografowie chyba wzięli nas za idiotów ;] Reszta niebawem.

kroolik
15-09-2011, 18:53
Dzięki za opinię, masz rację, trochę rzuca się to w oczy...rynnę spokojnie można wywalić w PS więc spoko;)
Wiem, że lepiej myśleć o tym podczas robienia foty, ale nie mam jeszcze tak dużo doświadczenia aby mi to wpadło w nawyk. Po latach focenia i setkach tysięcy klatek takie "uniki" z pewnością staną się nawykiem.
.

niestety samo to sie nie dzieje. zwykle wrecz przeciwnie- wyuczone negatywne nawyki podczas robienie zdjec ciezej oduczyć niz nauczyc sie od razu dobrze.
powodzenia