PDA

Zobacz pełną wersję : Human Rights Logo



fushiro
13-09-2011, 20:18
Właśnie odbywa się międzynarodowe, internetowe głosowanie na logo Fundacji Praw Człowieka. Jednym z finalistów jest Polak, Bydgoszczanin i fotograf z zamiłowania. Jego projekt został wybrany spośród 15 000 prac i bierze udział w ścisłym finale. Moje uznanie zdobył przede wszystkim prostą formą i doskonałą argumentacją. Logo musi być łatwo kojarzone, czytelne, unikalne, prezentować się dobrze w dowolnym kolorze i nieść przekaz. Jeżeli uznacie że projekt ten zasługuje na poparcie, dołączcie się do głosowania a być może sprawimy, że Polska będzie kojarzona przez lata z Human Rights. Dajcie znać znajomym, bo media w Europie informują i agitują, w Polsce, niekoniecznie.

Grafika, Symbol, Prawa Człowieka (http://issuu.com/subvenio/docs/polski_projekt_w_finale_konkursu_hrl?viewMode=pres entation&mode=embed)

Facebok (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1903535202255.89685.1658007874&l=69461ffabb&type=1)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/316983_1910002483933_1658007874_1734938_1045482_n. jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/321655_1904521266906_1658007874_1729353_1489951_n. jpg)

Głosowanie trwa do 17.09. Wpisujcie się do wątku co jakiś czas, żeby nie upadł zbyt szybko, bo uważam, że zasługuje na uwagę. O ile moja prośba jest realna proszę jeszcze o powstrzymanie złośliwej krytyki i wyrażanie szczerych opinii i rzeczowych komentarzy. Dziękuję :)

6868
13-09-2011, 22:49
Zaglosowalbym, a co tam, gdybym wiedzial gdzie i jak.

sote
13-09-2011, 23:01
na fb trzeba wejsc... i tam jest taki link: http://humanrightslogo.net/ideas/13076?n=3

6868
14-09-2011, 08:40
Ok, zalatwione:)

freefly
14-09-2011, 10:33
Bardzo dobry projekt. Ma duże szanse.

pil74
14-09-2011, 11:20
Głos oddany.
Bardzo fajny pomysł. Życzę wygranej :)

Majek
14-09-2011, 11:30
Bardzo fajne logo. Przejrzyste, czytelne i co ważne, łatwe do narysowania odręcznie.

Maciek R
14-09-2011, 11:37
Ojjj, naprawdę fajne. Właśnie - proste, czytelne i z przekazem. Głosujmy, bo inne loga wypadają dość blado na jego tle. ;)

fushiro
14-09-2011, 11:43
"Spamujcie" inteligentnie wśród znajomych. Spróbujcie zachęcić słowem i przekazać co wam się podoba w projekcie Mariusza. Ja zwróciłem uwagę na hasła o których prawie zawsze się zapomina wstawiając inne, trywialne już. Jedno z ciekawszych: "Wolność ograniczona przez równe prawa innych"

Głosowanie (http://humanrightslogo.net/ideas/13076)

Seeker
14-09-2011, 19:20
Proste, czytelne i estetyczne. Poszło.

grudzinsky
14-09-2011, 23:58
glos oddany!