fushiro
13-09-2011, 20:18
Właśnie odbywa się międzynarodowe, internetowe głosowanie na logo Fundacji Praw Człowieka. Jednym z finalistów jest Polak, Bydgoszczanin i fotograf z zamiłowania. Jego projekt został wybrany spośród 15 000 prac i bierze udział w ścisłym finale. Moje uznanie zdobył przede wszystkim prostą formą i doskonałą argumentacją. Logo musi być łatwo kojarzone, czytelne, unikalne, prezentować się dobrze w dowolnym kolorze i nieść przekaz. Jeżeli uznacie że projekt ten zasługuje na poparcie, dołączcie się do głosowania a być może sprawimy, że Polska będzie kojarzona przez lata z Human Rights. Dajcie znać znajomym, bo media w Europie informują i agitują, w Polsce, niekoniecznie.
Grafika, Symbol, Prawa Człowieka (http://issuu.com/subvenio/docs/polski_projekt_w_finale_konkursu_hrl?viewMode=pres entation&mode=embed)
Facebok (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1903535202255.89685.1658007874&l=69461ffabb&type=1)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/316983_1910002483933_1658007874_1734938_1045482_n. jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/321655_1904521266906_1658007874_1729353_1489951_n. jpg)
Głosowanie trwa do 17.09. Wpisujcie się do wątku co jakiś czas, żeby nie upadł zbyt szybko, bo uważam, że zasługuje na uwagę. O ile moja prośba jest realna proszę jeszcze o powstrzymanie złośliwej krytyki i wyrażanie szczerych opinii i rzeczowych komentarzy. Dziękuję :)
Grafika, Symbol, Prawa Człowieka (http://issuu.com/subvenio/docs/polski_projekt_w_finale_konkursu_hrl?viewMode=pres entation&mode=embed)
Facebok (https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1903535202255.89685.1658007874&l=69461ffabb&type=1)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/316983_1910002483933_1658007874_1734938_1045482_n. jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/321655_1904521266906_1658007874_1729353_1489951_n. jpg)
Głosowanie trwa do 17.09. Wpisujcie się do wątku co jakiś czas, żeby nie upadł zbyt szybko, bo uważam, że zasługuje na uwagę. O ile moja prośba jest realna proszę jeszcze o powstrzymanie złośliwej krytyki i wyrażanie szczerych opinii i rzeczowych komentarzy. Dziękuję :)