Zobacz pełną wersję : czary... mary i bajery, do Adobe chce numery :)
GrzesiekM
12-09-2011, 16:33
Witam ... mam problem z nr rej. przy instalacji PSE8. Otóż wywala mi jakiś komunikat o zdublowaniu softu na różnych komputerach, co jest raczej niemożliwe...!
Potrzebuję sie skontaktować z supportem Adobe... a tam na oficjalnym 0800... : "stil bussy" :(
Czy ma ktoś z Szanownych jakiś magiczny numer od zadniej strony?
Pozdrawiam
Grzesiek
Roderyk Braun
12-09-2011, 16:39
Ale co - przez kilka dni "busy"?
GrzesiekM
12-09-2011, 17:00
od piątku wiszę na słuchawce... i nijak nie mogę wskoczyć na wolną linię :( wysłałem też maile na pomoc@... i też bez echa ...!
Wejdź na stronę Adobe i skorzystaj z czatu - mi pomogli w pół godziny, a tez miałem problem z rzekomo wyczerpanym limitem.
Roderyk Braun
12-09-2011, 17:09
Nie wiem, czy korzystasz z polskiego 0800, czy tego worldwide, ale ja kiedyś nie miałem problemu z dodzwonieniem się do pierwszej osoby. Dopiero później zaczęła się jatka - brak zrozumienia u Hinduskich pracowników i przełączanie od jednego do drugiego.
Oczywiście używałem globalnej infolinii.
GrzesiekM
13-09-2011, 13:18
:) cud nastąpił ... powtórny mail podziałał :)
Ideologia N
13-09-2011, 13:35
:) cud nastąpił ... powtórny mail podziałał :)
gratulujemy sukcesu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.