Zobacz pełną wersję : Ja tak cicho, skromnie...
Przemek Paśnik
10-09-2011, 08:44
się pochwalę. Żenię się dzisiaj, zdjęcia do zobaczenia pewnie wkrótce na blogu Dominiki i Piotrka - www.kobylscy.com
fotograf58
10-09-2011, 08:50
się pochwalę. Żenię się dzisiaj, zdjęcia do zobaczenia pewnie wkrótce na blogu Dominiki i Piotrka - www.kobylscy.com
Gratulacje, a gdzie ten ślub? W Sosnowcu ?
Przemek Paśnik
10-09-2011, 08:52
Tak, w S-c. Katedra, 16.00
jacek.gold
10-09-2011, 08:54
no to chyba wypada pogratulować :D
ale jakbyś się rozmyślił to idź do wróża
Facet udał się do wróża (męska wróżka):
- Chciałbym byś zdjął ze mnie klątwę.
- To jest strasznie drogie, zazwyczaj klątwy są trudne i niebezpieczne do usunięcia.
- Cena nie gra roli, a ryzyko podejmę, zbyt długo już mnie to męczy.
- No dobrze, proszę, przypomnij sobie, jakimi słowami została rzucona na ciebie klątwa.
- "A teraz ogłaszam was mężem i żoną".
Przemek Paśnik
10-09-2011, 08:59
Ojtam ojtam :wink:
Gratki Przemuś! Focę dzisiaj inną parę ale pomyślę o Was bo mam ceremonię o tej samej porze :)
Tomek Konopka
10-09-2011, 09:14
no to gratki :) czekamy na foto
Powodzenia, przyda Ci się ;)
Jacek, masz namiary na tego wróża ? :)
gratulacje :) byliśmy jako delegacja z forum :)
Przemek Paśnik
11-09-2011, 10:00
Słuchajcie byłem strasznie zdziwiony, kiedy zobaczyłem Was przed kościołem. Jeszcze raz dzięki wielkie za obecność. Ksiądz też Was pozdrawia, przy przysiędze nachyla się do mnie i teatralnym szeptem: "ale tych fotoreporterów to dwoje miało być" więc ja palę głupa i mówię, że to taka niespodzianka i czy jest bardzo zły (a wcześniej w tle non stop trzask migawek, hehehe) Ale wziął to na klatę, równy gość :wink:
Słuchajcie byłem strasznie zdziwiony, kiedy zobaczyłem Was przed kościołem. Jeszcze raz dzięki wielkie za obecność. Ksiądz też Was pozdrawia, przy przysiędze nachyla się do mnie i teatralnym szeptem: "ale tych fotoreporterów to dwoje miało być" więc ja palę głupa i mówię, że to taka niespodzianka i czy jest bardzo zły (a wcześniej w tle non stop trzask migawek, hehehe) Ale wziął to na klatę, równy gość :wink:
W sumie baliśmy się, że nie zdzierży. Gratki raz jeszcze :) świetnie wyglądaliście razem.
Przemek Paśnik
11-09-2011, 13:11
:) super było :)
Ano, dopiero potem się działo ;-)
Że tez Wam się chciało ;)
Wszystkiego dobrego! Oby zdrowie i cierpliwość dopisywały.
Że tez Wam się chciało ;)
Wszystkiego dobrego! Oby zdrowie i cierpliwość dopisywały.
Wiesz, akurat bylisśmy w okolicy i pomyśleliśmy, że zajrzymy ;oD
Wszystkiego dobrego, samych szczęśliwych dni!
Cieszę się, że mogłem być z Wami.
Że ksiądz nie pogonił całej naszej pstrykającej gromadki też… :)
Przemek Paśnik
11-09-2011, 18:49
Hehe, no prosiliście się tam trochę o bęcki :-P Dzięki za miłe słowa, pozdrowienia od Oli
Pozdrów ją również od nas ! ślicznie wyglądała!
Mam nadzieję, że zachomikowałeś butelczynę okowity weselnej, aby ją wspólnie z bracią forumową uroczyście spożyć :D
Przemek Paśnik
11-09-2011, 19:20
Toć ba, czeka w zamrażarce. Piszcie tylko kiedy i gdzie, robimy stół i zakąsimy
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/47662191062550598940.jpg)
Jeszcze raz gratulacje!!
(to co do terminu spożywania się umówimy :D )
Przemek Paśnik
11-09-2011, 19:38
Laska niezła, ale facet to straszny brzyyyyydal
Stary, i jeszcze ten facet był niedogolony... No jak tak można...
:D
:D
Przemek Paśnik
11-09-2011, 19:48
Bo to taki trochę hobbit jest, mały i kosmaty :-)
Jeszcze raz gratulacje!!
(to co do terminu spożywania się umówimy :D )
Nie zapomnijcie o burakach ze stolycy ;oP
Przemek Paśnik
11-09-2011, 19:53
Nie zapomnijcie o burakach ze stolycy ;oP
Nie ma cwaniaka na Warszawiaka :-)
Nie zapomnijcie o burakach ze stolycy ;oP
I kto to mówi :D największy "pijok" na spotkaniu :D :D
się pochwalę. Żenię się dzisiaj, zdjęcia do zobaczenia pewnie wkrótce na blogu Dominiki i Piotrka - www.kobylscy.com
Wszystkiego dobrego Przemek, Dla Ciebie i wybranki.
I kto to mówi :D największy "pijok" na spotkaniu :D :D
Ojtam ojtam ;oD
Warszawa pozdrawia:)
Super wyglądaliście wczoraj:)
I kto to mówi :D największy "pijok" na spotkaniu :D :D
A tak w ogóle to nie ja pomyliłem piętra ;oD
Cicho, bo się jeszcze wyda :D
A tak w ogóle to nie ja pomyliłem piętra ;oD
Jesteś pewien, że to nie było celowe działanie Asahi;):mrgreen:
I ja też byłam :D Podziwiam księdza za cierpliwość :D
Jeszcze raz gratulacje!
A tak w ogóle to nie ja pomyliłem piętra ;oD
To było dobre :mrgreen:
I ja też byłam :D Podziwiam księdza za cierpliwość :D
Chcesz powiedzieć, że swoją obecnością wystawiłaś księdza na ciężką próbę? ;)
Chcesz powiedzieć, że swoją obecnością wystawiłaś księdza na ciężką próbę? ;)
No patrz, a wydawało mi się, że taka skromna z niej dziewczyna… :mrgreen:
Przemku -- serdeczne gratulacje!
Przemek Paśnik
13-09-2011, 17:47
Halooo, dawać jakieś foty! Tyle tam narodu klepało lustrem, a tylko jedno wrzucone? No bez jajec :-)
@Świder - dzięki
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen wszelkiej pomyslnosci i gratuluje.
Do zobaczenia w Labie :)
przemku jutro coś zrzucę :)
Ksiądz miał stalowe nerwy to prawda, ale za to my to chyba jeszcze takiego stresu nie mieliśmy (zwłaszcza w trakcie przysięgi) odkąd się "weselimy" :). Nie dość, że jednego fotografa fotografujesz, (więc wiadomo nie ma miejsca na najmniejszą wpadkę) to jeszcze 12 pozostałych masz za plecami.
PS. Na nasze zdjęcia jak już nam się uda plener zrobić, będzie trzeba z miesiąc jeszcze poczekać :)
Przemek Paśnik
14-09-2011, 07:50
To ja przeciez wiem :) izzzy
BTW mam Twoje 4 akku do lampy :-) zostawiłeś mi w mojej
Coś od mnie jeszcze:
Tutaj latały pieniążki :-)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/78854358628034829319.jpg)
A tu już było po, co widać po młodych :D
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/56835966666157721201.jpg)
:-)
Halooo, dawać jakieś foty!
To teraz coś ode mnie ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/18463502330482632824.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/14539282624805002127.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/75447148547207421054.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/14585228120349296200.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/10159959340004051980.jpg)
I ekipa :D:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/55518507732517494852.jpg)
Warunki w kościele dla mojej D80tki były bardzo ekstremalne ...
Się towarzystwo po kościele rozpełzło :D
Przemek Paśnik
19-09-2011, 07:25
Bogna jakaś czarna łapa moją Żonę obejmuje na przedostatnim zdjęciu :wink:
Jak Wam się podobają warunki w naszej Katedrze? Sam miód, nieprawdaż :P
jeszcze raz gratuluje man. toascik jak mowilem polecial, i glowy nie dam, ale to chyba ten mnie zabil ;)
Przemek Paśnik
19-09-2011, 07:59
@ badi czułem to, w pewnym momencie tąpnęło :mrgreen:
Jak Wam się podobają warunki w naszej Katedrze? Sam miód, nieprawdaż :P
Jak widać nie było tak źle, jeśli bognik daje radę z D80, za co dla niej wielki szacun i skłon do ziemi :shock: Zdjęcia piękne! Jak i Para ;)
Przemek Paśnik
19-09-2011, 10:13
Bognik warunki są w sam raz na d80 :), pamiętam, jak miałem jeszcze ten korpus i rzuciłem się na Boże Ciało w Katedrze. Spokorniałem jak tylko wszedłem i zobaczyłem, że postanowiono dla klimatu nie zapalać połowy świateł z tych, które u nas na ślubie świeciły. Miałem wtedy iso1600, 1/30 i 2.8 przez cały reportaż
Teraz już na szczęście technika poszła do przodu, a bank dał kredyt :P
Jak widać nie było tak źle, jeśli bognik daje radę z D80, za co dla niej wielki szacun i skłon do ziemi :shock: Zdjęcia piękne! Jak i Para ;)
Dzięki!
Bognik warunki są w sam raz na d80 :), pamiętam, jak miałem jeszcze ten korpus i rzuciłem się na Boże Ciało w Katedrze. Spokorniałem jak tylko wszedłem i zobaczyłem, że postanowiono dla klimatu nie zapalać połowy świateł z tych, które u nas na ślubie świeciły. Miałem wtedy iso1600, 1/30 i 2.8 przez cały reportaż
U mnie to podobnie wyglądało - czas 1/30 lub dłuższy (nawet 1/5), f/2.8 i ISO 1600. Miałam SB900, ale błyskając bym zepsuła cały klimat, a odbić nie było jak :D Sorry za rękę ... Nie wiem jak mogłam to przeoczyć.
bognik - kobieta ze stali! :D Jakim sposobem utrzymujesz takie czasy, podczas gdy mi ręce nie pozwalają utrzymać 1/80 przyzwoicie? :o
Mam stabilizację :mrgreen:
Tamron 17-50/2.8 VC :D
Ma dziewczyna talent w rękach i tyle..
bognik - kobieta ze stali! :D Jakim sposobem utrzymujesz takie czasy, podczas gdy mi ręce nie pozwalają utrzymać 1/80 przyzwoicie? :o
Nie żebym się jakoś strasznie chwalił, ale publikowałem kiedyś na forum udane zdjęcie zrobione z czasem 1/6 s. ;)
Okropnie się chwalisz :D
Cyborg jesteś :D
Tiaa... mój znajomy foter, wiekowy nieco człowiek, bo 70+ i zdjęcia spokojnie robi na czasach 1/30 :| A w tym wieku raczej łapki się trzęsą ;) Wieeleee nauki przede mną ;)
Wracając do wątkowego ślubu, wrzućcie więcej zdjęć, bo ciekawie się zapowiedziało i zaglądam z niecierpliwością :)
Co do robienia nieporuszonych zdjęć na długich czasach, to u mnie zależy do dnia :D
mirekkania
19-09-2011, 20:53
bognik - kobieta ze stali! :D Jakim sposobem utrzymujesz takie czasy, podczas gdy mi ręce nie pozwalają utrzymać 1/80 przyzwoicie? :o
Ej dziewczyny, nie przesadzajcie. 1/30 s na ogniskowych 17-50 mm to pełen lajcik. Ciężej się robi, żeby utrzymać 200 mm przy 1/30. Ale i to się da. Kwestia wypracowania zachowań.
Ten pan 70+ miał po prostu więcej czasu, żeby się tego nauczyć ;)
Ja kłade aparat na stołku i nawet do 5 sekund wychodzi ostro ;)
ALE NAJWAŻNIEJSZE - VIVAT MŁODA PARA!
Co do robienia nieporuszonych zdjęć na długich czasach, to u mnie zależy do dnia :D
jak więcej wypije to się ręce nie trzęsą :D :D
Paablitos
19-09-2011, 21:36
Witam, dopiero teraz odkrylem ten watek.
Bardzo milo bylo uczestniczyc w Twojej 'egzekucji' Przemku... w sumie dlaczego mialbys miec lepiej niz ja:D.
Wszystkiego, naj, naj... dla Was.
Nie mam duszy fotoreportera slubnego i mam opory przed zbyt natarczywym zaklocaniem czyjejs cudownej chwili...
Cos wrzuce od siebie... ale mi sie imageshack buntuje dzisiaj i nie moge zuploadowac.
Paablitos
19-09-2011, 21:45
Udalo sie wrzucic....
Zbieraczka
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img225.imageshack.us/img225/7564/dsc6173resizer800q96.jpg)
No fajnie, to ilu foterów było w sumie na ślubie? I niech już nikt nie mówi, że troje z obsługi to tłok :D
No fajnie, to ilu foterów było w sumie na ślubie? I niech już nikt nie mówi, że troje z obsługi to tłok :D
10 :razz:
Paablitos
19-09-2011, 22:15
I tak nic nie przebije koscielnego, ktory skrecil zadyme za rzucenie ryzem przez gosci...:D.
Az sie prosil o klepanie dzioba:D.
I tak nic nie przebije koscielnego, ktory skrecil zadyme za rzucenie ryzem przez gosci...:D.
Az sie prosil o klepanie dzioba:D.
Boją się myszy. ;)
Ale że co - jedzeniem się nie rzuca? No ba! Tylko w dawnych czasach manna z nieba spadała :p
Paablitos, opowiadaj!
Paablitos
19-09-2011, 22:30
Oj tam, oj tam opowiadaj...
A ja tam bylem, miod i wino pilem:)...i nic ani nikt nie uchronil naszego kolegi przed wyrokiem dozywocia:D.
Przemek Paśnik
19-09-2011, 22:43
I tak nic nie przebije koscielnego, ktory skrecil zadyme za rzucenie ryzem przez gosci...:D.
Az sie prosil o klepanie dzioba:D.
Qfa wiochę taką odwalił, że aż mi się scyzoryk w kieszeni otworzył...
szkoda słów...
A zdjęcie ładne, dzięki :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.