PDA

Zobacz pełną wersję : Sfałszowanie fotografii



credka
09-09-2011, 13:04
Krótko mówiąc - UPSS :D
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13446&szwedzki-fotograf-przyrody-przyznal-sie-do-sfalszowania-fotografii

gadas
09-09-2011, 13:09
Masakra jakiś kretyn .

Roderyk Braun
09-09-2011, 13:25
Typowe.
Już dawno zauważyłem, że wśród fotografów jest zbyt wielu chętnych na szybką sławę.
;)

Greg77
09-09-2011, 13:35
Zonk!
150 razyw ciagu 9 mies podczas gdy osoba udowadniajaca oszustwo widziala rysia 15 razy w przeciagu 52 lat:D:D:D
Chyba robil zdjecia w ZOO:D

eskimos
09-09-2011, 17:29
Zonk!
150 razyw ciagu 9 mies podczas gdy osoba udowadniajaca oszustwo widziala rysia 15 razy w przeciagu 52 lat:D:D:D
Chyba robil zdjecia w ZOO:D

Ten czlonek stowarzyszenia zajmujacego sie szwedzka przyroda to chyba przez "serduszko" w drzwiach wygodki je obserwowal, widzial rysia 15 razy przez 52 lata :roll:, musze byc cholernym farciarzem bo tylko w tym roku spotkalem sie z tym "kocurkiem" szesc razy a tu jeszcze zima za pasem i wszelakie siersciuchy beda bardziej friendly, dosc sporo tych futrzakow jest w Skandynawii wg ostatnich danych ponad 3000 szt wiec jak ktos sie uprze to bez wiekszych problemow je spotka w wiekszej czestotliwosci niz jeden na trzy lata :mrgreen:

Co nie zmienia faktu ze fotograf to pipa :mrgreen: