Zobacz pełną wersję : Sfałszowanie fotografii
Krótko mówiąc - UPSS :D
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13446&szwedzki-fotograf-przyrody-przyznal-sie-do-sfalszowania-fotografii
Roderyk Braun
09-09-2011, 13:25
Typowe.
Już dawno zauważyłem, że wśród fotografów jest zbyt wielu chętnych na szybką sławę.
;)
Zonk!
150 razyw ciagu 9 mies podczas gdy osoba udowadniajaca oszustwo widziala rysia 15 razy w przeciagu 52 lat:D:D:D
Chyba robil zdjecia w ZOO:D
Zonk!
150 razyw ciagu 9 mies podczas gdy osoba udowadniajaca oszustwo widziala rysia 15 razy w przeciagu 52 lat:D:D:D
Chyba robil zdjecia w ZOO:D
Ten czlonek stowarzyszenia zajmujacego sie szwedzka przyroda to chyba przez "serduszko" w drzwiach wygodki je obserwowal, widzial rysia 15 razy przez 52 lata :roll:, musze byc cholernym farciarzem bo tylko w tym roku spotkalem sie z tym "kocurkiem" szesc razy a tu jeszcze zima za pasem i wszelakie siersciuchy beda bardziej friendly, dosc sporo tych futrzakow jest w Skandynawii wg ostatnich danych ponad 3000 szt wiec jak ktos sie uprze to bez wiekszych problemow je spotka w wiekszej czestotliwosci niz jeden na trzy lata :mrgreen:
Co nie zmienia faktu ze fotograf to pipa :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.