PDA

Zobacz pełną wersję : Wypozyczyc stroje w Krakowie



aboutalithium
08-09-2011, 21:08
Czesc!

Czy moze mi ktos powiedziec gdzie moglabym wypozyczyc stroje (suknie à la markizy i ksiezniczki i baletnice) w Krakowie?
Opery?Teatry?

I jesli jest taka mozliwosc, na jakich warunkach?

Dzieki 8)

Paradiso Perduto
08-09-2011, 21:45
Teatr Ludowy w Nowej Hucie
kiedyś się dało, bo sam korzystałem. jak jest teraz nie wiem. zadzwoń-rozpytaj-podziel się wiedzą.

aboutalithium
08-09-2011, 21:48
Dzieki - zapytam :)

verus
08-09-2011, 22:36
Teatr Słowackiego też ma wypożyczalnie, korzystałem. Info znajdziesz w necie.

czto
08-09-2011, 22:37
Bagatela.

aboutalithium
08-09-2011, 23:22
Dzieki wielkie !

Zuzus
09-09-2011, 10:41
Wypozyczalnia strojow, ul. Grazyny 18, Krakow.

aboutalithium
09-09-2011, 12:34
@ Zuzus: Dzieki, a jakie stroje? O takie, ktore pytam?

Zuzus
09-09-2011, 14:39
Aboutalithium - osobiscie pozyczalam tam stroje barokowe, mysle, ze moga miec i takie, ktore Ty potrzebujesz.
Zadzwon, zapytaj 12/415-08-97

aboutalithium
09-09-2011, 19:22
Dzieki ;)

aboutalithium
09-09-2011, 20:25
A! Mama jeszzce jedno takie pytanie...
Kiedys, w rubryce MODA/Glamour widzialam fajne zdjecie z baardzio fajna suknia z kolorowymi piorami...bardzo bardzo zjawiskowa. Nie pamietam niestety autora zdjecia. Pomoze ktos?