Zobacz pełną wersję : Wypozyczyc stroje w Krakowie
aboutalithium
08-09-2011, 21:08
Czesc!
Czy moze mi ktos powiedziec gdzie moglabym wypozyczyc stroje (suknie à la markizy i ksiezniczki i baletnice) w Krakowie?
Opery?Teatry?
I jesli jest taka mozliwosc, na jakich warunkach?
Dzieki 8)
Paradiso Perduto
08-09-2011, 21:45
Teatr Ludowy w Nowej Hucie
kiedyś się dało, bo sam korzystałem. jak jest teraz nie wiem. zadzwoń-rozpytaj-podziel się wiedzą.
aboutalithium
08-09-2011, 21:48
Dzieki - zapytam :)
Teatr Słowackiego też ma wypożyczalnie, korzystałem. Info znajdziesz w necie.
aboutalithium
08-09-2011, 23:22
Dzieki wielkie !
Wypozyczalnia strojow, ul. Grazyny 18, Krakow.
aboutalithium
09-09-2011, 12:34
@ Zuzus: Dzieki, a jakie stroje? O takie, ktore pytam?
Aboutalithium - osobiscie pozyczalam tam stroje barokowe, mysle, ze moga miec i takie, ktore Ty potrzebujesz.
Zadzwon, zapytaj 12/415-08-97
aboutalithium
09-09-2011, 19:22
Dzieki ;)
aboutalithium
09-09-2011, 20:25
A! Mama jeszzce jedno takie pytanie...
Kiedys, w rubryce MODA/Glamour widzialam fajne zdjecie z baardzio fajna suknia z kolorowymi piorami...bardzo bardzo zjawiskowa. Nie pamietam niestety autora zdjecia. Pomoze ktos?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.