6868
08-09-2011, 09:14
Nie wiem czy juz bylo, jak tak to prosze wyslac w kosmos.
Znaleziony w sieci symulator - moze byc pomocny naszym poczatkujacym kolegom i kolezankom.
Robienie zdjec na "sucho". (http://camerasim.com/)
Pozdrawiam i zycze owocnych cwiczen.
Znaleziony w sieci symulator - moze byc pomocny naszym poczatkujacym kolegom i kolezankom.
Robienie zdjec na "sucho". (http://camerasim.com/)
Pozdrawiam i zycze owocnych cwiczen.