PDA

Zobacz pełną wersję : Polska-Niemcy 2-2



Reju
06-09-2011, 22:43
Brawo brawo brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Reju
06-09-2011, 22:44
Ale wtopa 2-2

Photoartbox
06-09-2011, 22:46
Masakra :( a juz wylem ze szczescia...

Reju
06-09-2011, 22:47
To jakaś klątwa ;)

pil74
06-09-2011, 22:49
I tak jest nieźle. Gdyby nie Szczęsny była by masakra.

SADPUNK44
06-09-2011, 23:27
Masakrą jest to, że dawniej, na temat piłki nożnej, było kilkanaście stron wpisów, a teraz...Mój jest szósty...Godzinę po meczu...:(

freefly
06-09-2011, 23:30
Masakrą jest to, że dawniej, na temat piłki nożnej, było kilkanaście stron wpisów, a teraz...Mój jest szósty...Godzinę po meczu...:(

A o czym tu się rozpisywać?;)

Amadeusz
06-09-2011, 23:44
Masakrą jest to, że dawniej, na temat piłki nożnej, było kilkanaście stron wpisów, a teraz...Mój jest szósty...Godzinę po meczu...:(

I słusznie, bo kogo obchodzą fryzury niedouczonych mądrali.

Strus
06-09-2011, 23:49
A jak grali bo nie widziałem ? Tak obiektywnie powiedzcie

Michaelius
06-09-2011, 23:58
Masakrą jest to, że dawniej, na temat piłki nożnej, było kilkanaście stron wpisów, a teraz...Mój jest szósty...Godzinę po meczu...:(

Wszyscy sa zajeci przykladaniem lodu do czola po poteznym facepalmie w ostatniej minucie :D

Photoartbox
07-09-2011, 07:10
No tak, teraz pewnie zaczna sie narzekania;) A moim zdaniem nie ma na co. Taka druzyne juz mozna ogladac. To nic, ze grali ze slabszym skladem niemieckim (mogli przeciez wystawic lepszy ;)). To, ze jest jeszcze sporo niedociagniec, to chyba normalne po tej degrengoladzie z czasow Banyhakiera ;) Mam nadzieje, ze ten wyrownany mecz z chyba najlepsza obecnie reprezentacja swiata, doda naszym skrzydel, ale nie zaczna wystepowac w tancu z gwiazdami;) Ja sie ciesze, ze nie musze sie dzisiaj (wreszcie) wstydzic przed moimi niemieckimi kolegami :)

Calme
07-09-2011, 07:23
Ciekawe jak pójdzie Adamkowi za to :) Swoją drogą 40pln za możliwość obejrzenia to przegięcie.....

Photoartbox
07-09-2011, 08:15
Ciekawe jak pójdzie Adamkowi za to :) Swoją drogą 40pln za możliwość obejrzenia to przegięcie.....

Tez jestem ciekaw. Tym bardziej, ze przed meczem z Niemcami mowilem, ze predzej Adamek wygra z Klitschko niz nasi z Niemcami :) Na niemieckim RTL mozna ogladac za darmo, jesli sie RTL posiada :) Trzymam kciuki za Gorala :)

mswilk
07-09-2011, 08:19
Grali jak nigdy, spieprzyli jak zawsze

Photoartbox
07-09-2011, 08:22
Eeee tam sedzia kalosz :-P Faktem jest, ze przeciagnal 1min 35sek po doliczonym czasie i chlopakom pekla gumka w majtkach :)

Rafał_Sz
07-09-2011, 08:26
Pytanie:


A jak grali bo nie widziałem ? Tak obiektywnie powiedzcie

Odpowiedź:


I tak jest nieźle. Gdyby nie Szczęsny była by masakra.

:)

elanek
07-09-2011, 12:44
Nieźle było. Szkoda, że Wawrzyniak się potknął. Szczęsny to czarodziej. Peszko - porażka, pała mu się gotuje przy każdej ważnej sytuacji, zachowuje się jak junior.