PDA

Zobacz pełną wersję : Chce być drugim fotografem w Krakowie



Patryk Olczyk
06-09-2011, 22:31
Jak w tytule . Chce pomagać , robić jako drugi , podgladac prace i ogólnie .
Kraków jedynie . Jest jakaś szansa ? Tak mi poradzili wiec robię :)

Husky_
06-09-2011, 22:32
Wiara czyni cuda.

Patryk Olczyk
06-09-2011, 22:49
Mam doszukiwac się wydzwieku ironicznego ?

Husky_
06-09-2011, 22:52
Nie. Ja w ubiegłym roku też dawałem takie ogłoszenia.

Adam Trzcionka
07-09-2011, 01:55
Słuchaj, trujesz, trujesz, to chyba już piąty watek - więc chyba bardzo chcesz. ja cię zabiorę, nie wiem czy od razu na ślub, nie wiem, czy nie na plener. obaczymy. ale nie jako drugiego - drugi, bez doświadczenia, to przeszkadzacz. pomożesz ze światłem, pomożesz z torbą, jak się spiszesz, pomyślimy dalej. nie zapłacę, ale i mi nie trzeba będzie płacić. napisz na PW kontakt do siebie.

stock
07-09-2011, 07:07
Wiara czyni cuda.

Ano. Patrz na post mojego przedmówcy :)

Rafał_Sz
07-09-2011, 08:29
Ano. Patrz na post mojego przedmówcy :)
Hehe, no! :D

P.S. Młody nie schrzań tego, to wieeeeelki prezent! :)

Patryk Olczyk
07-09-2011, 08:53
Zdaję sobie z tego sprawę :)
Trochę sie nawet boję ....

stock
07-09-2011, 09:10
słusznie - idź, pomagaj, staraj się bo taki cud po raz drugi Cię w "dupsko" nie kopnie :)

R
07-09-2011, 09:43
no kolego... za rok ludzie beda pytali - a kto to w ogole jest AT???

jacek.gold
07-09-2011, 09:43
Słuchaj, trujesz, trujesz, to chyba już piąty watek

...proście a będzie wam dane :D

dużo masz tych toreb?
trzeciego nie potrzebujesz?

R
07-09-2011, 09:49
trzeciego nie potrzebujesz?


co jest???
kazdy chce byc Toudi?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/toudi-1.jpeg
źródło (http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27363/toudi.jpeg)

:mrgreen:

stock
07-09-2011, 09:50
he he he - niedługo Adam będzie na sluby autokarem jeździł :)
I potem będą szli: Adam, drugi fotograf i 15 pomocników, kazdy z obiektywem w dłoni :)

Adam Trzcionka
07-09-2011, 09:54
he he he - niedługo Adam będzie na sluby autokarem jeździł :)
I potem będą szli: Adam, drugi fotograf i 15 pomocników, kazdy z obiektywem w dłoni :)


:mrgreen: i osobny stolik dla ekipy.

Erie
07-09-2011, 10:00
i rachunek za ślub - 5 000 suknia, garnitur, dodatki, 20 000 wesele, 50 000 fotograf z ekipą ;)

Tommy
07-09-2011, 10:11
Nie masz się co obawiać Adam - ja ręczę za Patryka - był ze mną na naprawdę ciężkim fotomaratonie w Warszawie i gdy zrobił się już za duży kocioł to drugą puszkę mu podrzuciłem i szły kadry z dwóch ujęć od razu. Tak więc zareklamuję kolegę - ambitny, pomocny i dobrze wychowany, więc wstydu nie przyniesie :)

Redskull
07-09-2011, 10:38
Nie masz się co obawiać Adam - ja ręczę za Patryka - był ze mną na naprawdę ciężkim fotomaratonie w Warszawie i gdy zrobił się już za duży kocioł to drugą puszkę mu podrzuciłem i szły kadry z dwóch ujęć od razu. Tak więc zareklamuję kolegę - ambitny, pomocny i dobrze wychowany, więc wstydu nie przyniesie :)

Zupełnie jak ja :D Acha, i jeszcze skromny!

Adam Trzcionka
07-09-2011, 11:03
wychodzi na to, że moje całkowite przeciwieństwo :mrgreen:

!AGresT
07-09-2011, 11:10
Adamie, parę osób rozgrzewających już paluszki nad klawiaturą zbiłeś z pantałyku :)
I jak teraz obronią jedynie słuszną tezę o TWA okopanym w twierdzy za palisadą z grubych plików banknotów?
No jak mogłeś...

Adam Trzcionka
07-09-2011, 13:43
Adamie, parę osób rozgrzewających już paluszki nad klawiaturą zbiłeś z pantałyku :)
I jak teraz obronią jedynie słuszną tezę o TWA okopanym w twierdzy za palisadą z grubych plików banknotów?
No jak mogłeś...


ja myślę, że Oni zawsze coś wynajdą ;)

andrzej_laskowski
07-09-2011, 15:03
A ja zawsze się w takim przypadku dziwię że o ile temu podobnych wątków bywają dziesiątki, to nigdy się nie spotkałem aby ktoś chciał pomóc w jakiejś dajmy na to "reportażówce", czy innym "stricie".
Widać wśród młodzieży "kotleciarstwo" to ziszczenie marzeń o karierze fotografa. ;)

Adam Trzcionka
07-09-2011, 15:09
no, sam się mocno dziwię. czasem można zjeść coś wyjątkowego, myślę, że może chodzić właśnie o to w "kotleciarstwie". pozdrowienia

R
07-09-2011, 15:14
A ja zawsze się w takim przypadku dziwię że o ile temu podobnych wątków bywają dziesiątki, to nigdy się nie spotkałem aby ktoś chciał pomóc w jakiejś dajmy na to "reportażówce", czy innym "stricie".
Widać wśród młodzieży "kotleciarstwo" to ziszczenie marzeń o karierze fotografa. ;)


a kto tu mowi o fotografii? Kolega ma pomoc przy noszeniu torby wiec pewnie w ramach obowiazkow zacznie od przyniesienia torby z zakupami w Tesco, ktore zrobi Adam ;)

U-CUT
07-09-2011, 16:31
a kto tu mowi o fotografii? Kolega ma pomoc przy noszeniu torby wiec pewnie w ramach obowiazkow zacznie od przyniesienia torby z zakupami w Tesco, ktore zrobi Adam ;)

Od czegos trzeba zaczac.

Oby wiecej bylo takich ludzi jak Adam.

piom
07-09-2011, 20:33
haa to ile tych toreb jest do noszenia :) ja dodatkowo mogę opowiadać dobre dowcipy i robię dobrą kawę

sea21
07-09-2011, 20:42
haa to ile tych toreb jest do noszenia :) ja dodatkowo mogę opowiadać dobre dowcipy i robię dobrą kawę
Sama torba nie jest ciężka. Wiem bo nosiłem. :D Gorzej było z plecakiem i tą #&^$ walizką na kółkach. Prawe kółko czasami się przycinało i zostawiało ślad. Okazało się to zbawienne bo dzięki temu wracaliśmy do samochodu jak po sznurku :D

credka
07-09-2011, 23:57
Z tym wózkiem (walizka na kółkach), to żart? Pytam, bo mi na serio zaczyna czegoś takiego brakować :D

KarinaS
08-09-2011, 00:31
się koledze trafiło ...fiu fiu :) pozazdrościć..

ThomasVoland
08-09-2011, 01:05
Z tym wózkiem (walizka na kółkach), to żart? Pytam, bo mi na serio zaczyna czegoś takiego brakować :D
Czemu żart? Dużo osób takich używa. Na canon board był nawet temat o takich torbach dedykowanych i nie tylko. Ja używam wózka na kółkach, do którego pakuję rzeczy po wyjęciu z bagażnika, ale to średnio wygodne. Lepiej było by wozić całość już spakowaną.

PS. Nie robię ślubów.

elanek
08-09-2011, 08:22
Chce pomagać , robić jako drugi , podgladac prace i ogólnie .
Kraków jedynie

No to chłopie wejdź w sobotę do jakiegoś chodliwego kościoła w Krakowie, gdzie odbywa się kilka ślubów. Podpatruj sobie ile wlezie, przecież Cię nikt nie wyrzuci. Weź aparat ze sobą, główny fotograf pomyśli, że jesteś gościem weselnym, jedna część gości weselnych pomyśli, że jesteś z tej drugiej strony i na odwrót, albo asystentem fotografa. Zorientować się mogą tylko młodzi, ale oni akurat będą siedzieć grzecznie :).

tomek67
09-09-2011, 20:16
No to chłopie wejdź w sobotę do jakiegoś chodliwego kościoła w Krakowie, gdzie odbywa się kilka ślubów. Podpatruj sobie ile wlezie, przecież Cię nikt nie wyrzuci.
To dobra metoda.
Obserwowałem czasem w rodzinie jak pracują zawodowcy na ślubach plus potem ich fotki
(czasem zostawiają EXIfy).
Sporo się można dzięki temu nauczyć, o ile oczywiście młodzi wynajęli kogoś na poziomie.

Adam Trzcionka
13-09-2011, 23:18
pierwsze koty za płoty. chłopak się spisał na medal, będą z niego ludzie. no i to na pewno nie było nasze ostatnie spotkanie :)

KaleidoStar
13-09-2011, 23:29
Fajnie czytać coś takiego :)

credka
14-09-2011, 09:20
patrykolczyk, gratki! Teraz masz już mocno z górki :)
Nie zapomnij zadbać o własną stronkę... Chętnie popatrzę jak się rozwijasz, szczególnie kiedy masz takiego miszcza u boku :p

bialogardzianin
14-09-2011, 09:56
a kto tu mowi o fotografii? Kolega ma pomoc przy noszeniu torby wiec pewnie w ramach obowiazkow zacznie od przyniesienia torby z zakupami w Tesco, ktore zrobi Adam ;)

Jestem wstrząśnięty. Brak mi słów.

R
14-09-2011, 09:58
Jestem wstrząśnięty. Brak mi słów.


no ja tez nie moge sie otrzasnac :mrgreen:

Sapphiron
14-09-2011, 09:59
pierwsze koty za płoty. chłopak się spisał na medal, będą z niego ludzie. no i to na pewno nie było nasze ostatnie spotkanie :)

Dobrze czytać takie info. Z jednej strony dlatego że dobrze że znalazł się ktoś kto chcę uczyć, z drugiej że ten który ma sie uczyć daje radę :)

robin102
14-09-2011, 13:02
Jestem wstrząśnięty. Brak mi słów.
Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci, a nawet zmieszani. ;)

Redskull
14-09-2011, 14:11
ja nie :P

bialogardzianin
14-09-2011, 14:15
Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci, a nawet zmieszani. ;)

Ale co wnosi do tego przekazu buźka " ;) "? Jestem poważnie wstrząśnięty tym, co tu w tym wątku zaobserwowałem.

robin102
14-09-2011, 14:20
ja nie :P
Ja to bym z kolei chciał wiedzieć co znaczą te dwie kropeczki przypominające dwie dziurki w nosie i ta literka P

marszull
14-09-2011, 14:23
Ale co wnosi do tego przekazu buźka " ;) "? Jestem poważnie wstrząśnięty tym, co tu w tym wątku zaobserwowałem.

a co Cie konkretnie wstrzasnelo?

bialogardzianin
14-09-2011, 14:27
a co Cie konkretnie wstrzasnelo?

Poczekam na to, co napisze patrykolczyk. Mam jeszcze czas. ;)

pawelp
14-09-2011, 14:35
Ja to bym z kolei chciał wiedzieć co znaczą te dwie kropeczki przypominające dwie dziurki w nosie i ta literka P

Symbolizują człowieka zmagającego się z blendą na wietrze.

morzon
14-09-2011, 16:26
Jestem poważnie wstrząśnięty tym, co tu w tym wątku zaobserwowałem.

A cóż to takiego się wydarzyło w tym wątku?

Patryk Olczyk
14-09-2011, 17:53
To tak : mnie nic nie wstrząsnęło :) Jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony :) Było Swietnie !

Kurtz
14-09-2011, 18:04
Mna moze nie wstrzasnal, ale niezwykle zdziwl pozytywny odzew ( pozytywnie oczywiscie ). Zazdroszcze ^^

prz3mo
14-09-2011, 19:13
Symbolizują człowieka zmagającego się z blendą na wietrze.

:lol:

puciek
14-09-2011, 19:50
Wiecie, robicie taki offtop, że aż czytać się nie chce. Gdzie są moderatorzy?

Redskull
14-09-2011, 20:04
Gdzie są moderatorzy?


zmagają się z blendami .... :P :P :P :P :P (w kolejności stoją : jacekZ, Admin, ekonet, ALF i Psychotrop)