PDA

Zobacz pełną wersję : rocznicowy Queen live na YT



krzysztof jot
06-09-2011, 12:07
Jak już tak gadamy tu o d.. Maryny - to dla lubiących Queen i Frediego -
przez czas ograniczony podawany jest na YT niepublikowany występ live z Wembley - z okazji 65 rocznicy urodzin Frediego - http://www.youtube.com/queenofficial

stock
06-09-2011, 19:53
obejrzałem. Jak zawsze Freddie świetny :) Tez jestem fanem Queen.

darko
06-09-2011, 20:00
Ja jakoś ich fanem nie byłem, ale z czasem się przekonałem, trzeba jednak przyznać że muzycy z nich byli bdb

stock
06-09-2011, 20:04
koncertowo to jest miazga. mało kto teraz potrafi tak ZASPIEWAC i zagrac. niestety.

darko
06-09-2011, 20:06
właśnie mi leci ten koncercik w tle, przykładali się do swojej roboty

Edytka (bo jeszcze mogę :) ): tak sobie słucham i przyzanm że bardzo fajny koncercik

titus1
06-09-2011, 21:12
Kawał dobrego koncertowego grania. Dzięki za linka.

BTW, młody zapytał mnie czy temu panu ułamał się ten patyk od mikrofonu...

Art Erie
06-09-2011, 21:43
Jeden z moich pierwszych winyli (the game) kupiony za 350zł we Wrocławskiej "Baszcie"...

Megazordon
07-09-2011, 22:07
A ja mam wrażenie, że już to kiedyś oglądałem. Szczególnie pamiętam pierwsze sceny przyśpieszonego budowania sceny. Tak czy owak był to fenomenalny zespół, na którym wychowało się całe pokolenie bardzo znanych i mniej znanych muzyków. Freddie zaś to postać jedyna w swoim rodzaju.