PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam tytułu piosenki



Locter
06-09-2011, 09:37
Dzień dobry :wink:

Szukam tytułu jednego z utworów Lady Pank, nie wiem co to lecialo , w każdym razie jestem pewien że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego zespolu, byla to raczej ballada ale taka szybsza, wpadajaca w ucho - ktos ma jakies pomysly ?

morzon
06-09-2011, 09:37
Youtube -> lady pank -> przeglądanie po kolei? :D

Locter
06-09-2011, 09:38
Youtube -> lady pank -> przeglądanie po kolei? :D

No jestem w trakcie ale za cholere nie moge znalezc :/

morzon
06-09-2011, 09:52
Może na wiki, lista piosenek albo coś takiego - skojarzysz po tytule, albo Ci się nasunie?

No i w ogóle jesteś pewien ze to Lady pank ? :D

Locter
06-09-2011, 09:59
Może na wiki, lista piosenek albo coś takiego - skojarzysz po tytule, albo Ci się nasunie?

No i w ogóle jesteś pewien ze to Lady pank ? :D

Jestem pewien, no nie moge znalezc :/ A wiem ze to jest znane, na judupie to jakies stare te piosenki wyskakuja, ta byla chyba jedna z nowszych. W kazdym razie - bardzo ladna melodia, no nic szukam dalej :/
PO slowach niestety nie skojarze bo akurat wtedy juz malo kojarzylem wogole.

tharkun
06-09-2011, 10:01
Może Wspinaczka?? To jakiś nowszy kawałek czy coś starego ??

Locter
06-09-2011, 10:02
Może Wspinaczka?? To jakiś nowszy kawałek czy coś starego ??

Tak mi sie zdaje ze nowszy bo pamietam ze glos panasewicza wydawal sie juz nie taki jak kiedys (szceniacki) tylko byl bardziej dojrzaly.

Greg77
06-09-2011, 10:05
Tak mi sie zdaje ze nowszy bo pamietam ze glos panasewicza wydawal sie juz nie taki jak kiedys (szceniacki) tylko byl bardziej dojrzaly.

Jezeli mam byc szczery to Lady Pank sie dawno skonczylo, lata swietnosci byly wlasnie z tym "szczeniackim" glosem, teraz to juz tylko komercja....

Locter
06-09-2011, 10:05
Jezeli mam byc szczery to Lady Pank sie dawno skonczylo, lata swietnosci byly wlasnie z tym "szczeniackim" glosem, teraz to juz tylko komercja....

ja tam nie wiem co sie skonczylo a co nie, interesuje mnie tylko ten jeden kawalek ktorego nie moge sobie przypomniec :/

Locter
06-09-2011, 10:09
Maaaaaaaaaam!
Ale dopiero jak mi kumpel przypomnial.

http://www.youtube.com/watch?v=uEA600ocvHY

Seeker
06-09-2011, 10:11
Tu masz jakiś spis

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lady_Pank

może łatwiej będzie szukać.

Majek
06-09-2011, 14:38
Kheh, no raczej to nie jest z tych nowszych kawałków.