PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam tytułu piosenki



Locter
06-09-2011, 09:33
Dzień dobry ;)

Szukam tytułu jednego z utworów Lady Pank, nie wiem co to lecialo , w każdym razie jestem pewien że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego zespolu, byla to raczej ballada ale taka szybsza, wpadajaca w ucho - ktos ma jakies pomysly ?

Greg77
06-09-2011, 09:35
Dzień dobry ;)

Szukam tytułu jednego z utworów Lady Pank, nie wiem co to lecialo , w każdym razie jestem pewien że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego zespolu, byla to raczej ballada ale taka szybsza, wpadajaca w ucho - ktos ma jakies pomysly ?

Stary, nie pomyliles dzialu? Przestan tak ladowac:D

Locter
06-09-2011, 09:36
Stary, nie pomyliles dzialu? Przestan tak ladowac:D


O k*** - pomyliłem :D

Do MODERATORA - prosze usunąć temat :P

Reju
06-09-2011, 09:38
Stacja Warszawa ;)

krzysztof jot
06-09-2011, 12:02
Dzień dobry ;)

Szukam tytułu jednego z utworów Lady Pank, nie wiem co to lecialo , w każdym razie jestem pewien że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego zespolu, byla to raczej ballada ale taka szybsza, wpadajaca w ucho - ktos ma jakies pomysly ?

podanie choćby dwóch słów tekstu sporo by tu pomogło - tak to nieco dziwne pytanie, biorąc pod uwagę dość spory dorobek płytowy LP i sporo wpadających w ucho - cokolwiek by o ich twórczości nie powiedzieć - piosenek dość popularnych :).

pawelp
06-09-2011, 13:54
Dzień dobry ;)

Szukam tytułu jednego z utworów Lady Pank, nie wiem co to lecialo , w każdym razie jestem pewien że jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych utworów tego zespolu, byla to raczej ballada ale taka szybsza, wpadajaca w ucho - ktos ma jakies pomysly ?
Bawiąc się w zgaduj zgadulę przy wykorzystaniu szklanej kuli stawiam na "Zawsze tam gdzie ty".

Greg77
06-09-2011, 13:56
panowie temat jest zdublowany a autor jak podleczyl kaca to sam znalazl:D;)

docxxx
06-09-2011, 13:59
Najbardziej lubie, jak ktos pyta: "Ej, slyszales wczoraj taka piosenke w radiu (nie zdazylem nawet zadac pytania: w jakim i o ktorej)? No taka: nana nanananan nann aananana" :mrgreen:

Greg77
06-09-2011, 14:10
No taka: nana nanananan nann aananana" :mrgreen:

Naaa nana nanana...znam, znam!!

enthropia
06-09-2011, 14:26
A może ktoś mi powie, jak nazywa się Pani i piosenka z reklamy Heineken opener z tego roku? Pani taka blondyneczka nieduża, a w piosence było coś w stylu "Ti ra ra".

Błażej
06-09-2011, 17:38
http://www.youtube.com/watch?v=qiQj0o8BOYw&list=FLTHoxWppHxdUlPtYJX_o0MQ&index=41&feature=plpp o to chodzi?