PDA

Zobacz pełną wersję : Jurecki - pożegnanie...



ekonet
05-09-2011, 14:59
Właśnie się dowiedzieliśmy, że odszedł od nas nasz kolega - Jurek Toczkowski, nasz Jurecki (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=189809). (tu wątek w GKJ (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=189809)).
Nic tego nie zapowiadało, jeszcze kilka dni temu byłem u Niego w domu wieczorem, rozmawialiśmy długo, oglądaliśmy zdjęcia, wypiliśmy piwo. Miał plany, był pełen życia.
Będzie nam Go brakowało.
Żegnaj, Jurku. Nie zapomnimy Cię.

mycza
05-09-2011, 15:19
Smutna wiadomość, mimo że go nie znałem:(
Niech spoczywa w pokoju...

MR
05-09-2011, 17:02
:( bardzo smutna wiadomość.
Dużo siły rodzinie.

coach_lodz
05-09-2011, 17:07
nie znałem, ale to nasz brat Nikoniarz... niech robi nam zdjęcia z góry...

Photoartbox
05-09-2011, 17:19
Smutek, fajny gosc byl z niego... niech mu TAM lepiej bedzie.

stock
05-09-2011, 17:20
bardzo smutna wiadomość.
9 lipca normalnie fociliśmy na plenerze. Zawsze był chętny na eskapady - nawet to herdkorowe o 3 rano. R.I.P.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/2i9l6s8-2.jpg
źródło (http://i55.tinypic.com/2i9l6s8.jpg)

Greg77
05-09-2011, 17:52
Przykre, dla tych ktorzy poznali zmarlego osobiscie jeszcze bardziej....w koncu byl to jeden z nas pozytywnie zakreconych:(

ALF
05-09-2011, 18:34
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/09/swieca0011-2.gif
źródło (http://alf.home.pl/ALF/ZDJECIA_GRAFIKI/zdjecia_do_netu/swieca0011.gif)

pil74
05-09-2011, 18:52
To już niestety kolejny kolega :(
Teraz pewno robią świetne krajobrazy z nieco wyższej perspektywy.....

KaleidoStar
05-09-2011, 22:46
Dobrego światła, gdziekolwiek jesteś, Jurku..

ekonet
07-09-2011, 19:24
Pożegnanie Jurka odbędzie się w piątek, 09 września - o 07.30 msza w kościele przy ul. Krzyckiej, pogrzeb o 11.20 na Cmentarzu Osobowickim.

TMB
07-09-2011, 19:50
Poczytałem w regionalnym wątku o Nim i mimo, że nie znałem; wychodzi, że równy to był człowiek...a takich najbardziej szkoda :(

Takie jest życie, zabiera tych najlepszych i w niespodziewanych momentach, dlatego też należy cieszyć się każdą chwilę

qubek666
07-09-2011, 21:04
Przyłączę się również do tego wątku, mimo że nie jestem nikoniarzem, ale canonierem.
Jurka poznałem w klubie renault laguna, do którego również należę.
Od razu dało się w nim wyczuć bratnią duszę skorą do foto-pogawędek, mimo że byliśmy w różnych obozach systemowych.
Na spotach, które organizował, bo był również przez jakiś czas bosem regionalny, często rozmawialiśmy o fotografowaniu, sprzęcie, technice.
Szkoda, że znałem go tak krótko :(


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img831.imageshack.us/img831/1796/img9476r.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img827.imageshack.us/img827/2882/img9502.jpg)

Dobrego światła ...

ekonet
07-09-2011, 21:12
Jurku, polar i winieta... (tu obowiązkowo śmialiśmy się obaj do rozpuku...) Pamiętasz?

ASAHI
07-09-2011, 21:25
Dużo światła!

Paablitos
07-09-2011, 21:39
przykre...

foka79
10-09-2011, 17:18
Witam was serdecznie.

Jestem kolegą Jureckiego ze Stowarzyszenia Renault Laguna Klub Polska. Z jureckim przeżyłem masę Spotów i Zlotów jakie były organizowane w naszym Klubie i pozostało mi naprawdę bardzo dużo wspomnień z nim związanych. Teraz robimy kalendarz i chcemy jeden miesiąc poświęcić jemu i pytanie moje jest takie czy macie jakieś fajne fotki jureckiego i jego samochodu? Jeśli takowe posiadacie to proszę o informacje albo podesłanie ich na adres [email protected].


Z góry dziękuje

Arkadiusz

stock
12-09-2011, 07:08
post nr 6

Ideologia N
12-09-2011, 07:36
r.i.p.

Przemek Paśnik
12-09-2011, 08:26
On nie odszedł, po prostu zmienił miejscówkę na zdjęcia. Tam na pewno ma zawsze dobre światło, poranne mgiełki, popołudniowe kontry i piękne, gwieździste niebo. Kiedyś i tak się wszyscy tam spotkamy.


Niech spoczywa w pokoju