PDA

Zobacz pełną wersję : Radio samochodowe 500-600zl z bluetooth



vASQ
05-09-2011, 04:46
Witam.
Poszukuje radyjka mp3 z wjazdem na karte sd lub usb i bluetooth. Pulapu cenowego nie chcialbym bardzo przekroczyc, bede wdzieczny za sprawdzony sprzet.

Sapphiron
05-09-2011, 08:20
w biedronce jest teraz radio z blutufem ;)

Rafał_Sz
05-09-2011, 08:36
w biedronce jest teraz radio z blutufem ;)
Znajomy to kupił i mówi, że nawet "to" gra. :)

joker333
05-09-2011, 09:27
jakis czas temu kupiłem bo może bym i sie skusił na te z biedy nie taka szkoda jak ukradną :)

Obi
05-09-2011, 12:20
Do żuka kupiliśmy... jak jechaliśmy na Złombol sprawiło się idealnie :D

vASQ
05-09-2011, 14:53
w biedronce jest teraz radio z blutufem ;)

No to chyba kupie sobie bilet na samolot i wjade do biedronki. Raczej tej okazji nie zlapie ale dzieki...

Strus
05-09-2011, 15:40
JVC KD-R521 (są wersje z bt) bo a jak ma być lepiej niż bardzo dobrze to szukaj jakiegoś Eclipse'a (http://www.eclipse-web.com/eu/en/cd/cd5425eoverviews.html) tylko tutaj o bt raczej można zapomnieć. Ale gra tak że łeb urywa

vASQ
06-09-2011, 04:17
Moze komus sie przyda wynalazlem kenwooda KDC BT31U
do w/w jvc trzeba dokupic adapter bluetooth wiec raczej podziekuje...

mazilis
06-09-2011, 08:56
Kiedyś szukałem, dodam, że jeszcze nie kupiłem i nie testowałem, ale głównie Clariona i Pioneera w necie polecają. Dobrze, by radio miało pamięć książki telefonicznej. Pioneer, nie pamiętam modelu miał to na pewno, w specyfikacji Clariona nigdzie nie znalazłem takiego info.

Strus
06-09-2011, 09:50
Kiedyś szukałem, dodam, że jeszcze nie kupiłem i nie testowałem, ale głównie Clariona i Pioneera w necie polecają. Dobrze, by radio miało pamięć książki telefonicznej. Pioneer, nie pamiętam modelu miał to na pewno, w specyfikacji Clariona nigdzie nie znalazłem takiego info.


Obie firmy czasy świetności mają już raczej za sobą. A poleca się z przyzwyczajenia. Clariona, owszem, bardzo chętnie... ale 9375 w wersji amerykańskiej. Prawdopodobnie dorwanie tego graniczy z cudem :)

vASQ
06-09-2011, 14:36
Pioneer zbiera negatywne recenzje u moich znajomych ktorzy go nabyli, przynajmniej kilka modeli w tym pulapie cenowym, no ale to tak jak z baba miec dobre radio , potem sie psuje i czlowiek sie wqrwia... ;)

Kilka innych modeli wrzuce na ktorych sie zastanawiam :
http://www.ebay.co.uk/itm/220842358383?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/220847308700?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 - tutaj niestety bez komory na plyty ale w erze komputerow kto kupuje plyty...

Strus
06-09-2011, 15:48
Szukaj sobie czegoś ze stajni JVC.

vASQ
06-09-2011, 17:39
Szukaj sobie czegoś ze stajni JVC.

Przegladam wszystko ale bardziej mi pasuje te bezimienne bo maja ladniejszy design niz jvc , no ale narazie tylko kukam... Kenwood wygrywa bo ma mnostwo bajerow w tej cenie.

Strus
06-09-2011, 17:42
No jeśli szukasz tego co ładniejsze albo ma więcej świecidełek to faktycznie......nic tu po sensownych poradach

vASQ
06-09-2011, 19:15
Nie szukam ale wyglad tez jest wazny poprostu biore pod uwage wszystko, za duzo tego i niestety trzeba przesiewac plewy, pierwsza rzecz to bluetooth, bez adapteraz potem odtwarzanie wave bo i tutaj juz polowa radyjek odpada pozniej opinie innych na temat wadliwosci no i wyglad a znaczek na koncu ...
Strus nie denerwuj sie ;) jvc tez szpakam tylko jeszcze nie znalazlem odpowiedniego.

Strus
06-09-2011, 19:19
Ja się nie denerwuję. Rozumiem bluetooth jako kryterium, rozumiem wav jako kryterium... Nie rozumiem "ładniejszy" jako kryterium doboru czegoś co nie służy do ozdoby :)

Yanluk
07-09-2011, 11:15
JVC, mam i moge polecic, model bodajze KD-R900.