PDA

Zobacz pełną wersję : Przekraczanie prędkości



Santa Spotty
04-09-2011, 22:54
Witam wszystkich.

Grupa "Every Day Is Christmas Day" ma zaszczyt przedstawić nowy projekt zaostrzenia kar za przekraczanie prędkości na drogach. Będzie to społecznościowa inicjatywa zmiany taryfikacji mandatów na następujące:
Przekroczenie prędkości do
20 km/h - 1000 zł
30 km/h - 2000 zł
40 km/h - 3000 zł
50 km/h - 4000 zł
pow 50 km/h - 5000 zł.

Zaraz po skonsultowaniu zagadnienia ze znajomym prawnikiem uruchomimy stronę, z której będzie można pobrać dokumenty, które po przesłaniu zostaną przedstawione w sejmie.

POTRZEBA 100 000 PODPISÓW.

Pamiętaj każdy może zostać ofiarą pirata drogowego.

Pozdrawiam

Santa Spotty

P.S. Każda pomoc przy projekcie mile widziana.

ekonet
04-09-2011, 23:17
Autor wątku pomylił fora - zapraszamy na jakieś forum tematyczne BRD.
Zamykam.