Santa Spotty
04-09-2011, 22:54
Witam wszystkich.
Grupa "Every Day Is Christmas Day" ma zaszczyt przedstawić nowy projekt zaostrzenia kar za przekraczanie prędkości na drogach. Będzie to społecznościowa inicjatywa zmiany taryfikacji mandatów na następujące:
Przekroczenie prędkości do
20 km/h - 1000 zł
30 km/h - 2000 zł
40 km/h - 3000 zł
50 km/h - 4000 zł
pow 50 km/h - 5000 zł.
Zaraz po skonsultowaniu zagadnienia ze znajomym prawnikiem uruchomimy stronę, z której będzie można pobrać dokumenty, które po przesłaniu zostaną przedstawione w sejmie.
POTRZEBA 100 000 PODPISÓW.
Pamiętaj każdy może zostać ofiarą pirata drogowego.
Pozdrawiam
Santa Spotty
P.S. Każda pomoc przy projekcie mile widziana.
Grupa "Every Day Is Christmas Day" ma zaszczyt przedstawić nowy projekt zaostrzenia kar za przekraczanie prędkości na drogach. Będzie to społecznościowa inicjatywa zmiany taryfikacji mandatów na następujące:
Przekroczenie prędkości do
20 km/h - 1000 zł
30 km/h - 2000 zł
40 km/h - 3000 zł
50 km/h - 4000 zł
pow 50 km/h - 5000 zł.
Zaraz po skonsultowaniu zagadnienia ze znajomym prawnikiem uruchomimy stronę, z której będzie można pobrać dokumenty, które po przesłaniu zostaną przedstawione w sejmie.
POTRZEBA 100 000 PODPISÓW.
Pamiętaj każdy może zostać ofiarą pirata drogowego.
Pozdrawiam
Santa Spotty
P.S. Każda pomoc przy projekcie mile widziana.