PDA

Zobacz pełną wersję : Ostrzeżenie-przypomnienie-ciekawostka



stock
04-09-2011, 22:07
Kilka dni temu policjanci odebrali zgłoszenie od kobiety zajmującej się profesjonalną fotografią. Zgłosił się do niej mężczyzna, który zlecił zrobienie zdjęć w terenie. Na miejsce miała udać się z nim samochodem. Zabrała ze sobą sprzęt fotograficzny, laptop, twardy dysk oraz inne rzeczy i wsiadła do auta. W trakcie dojazdu do miejsca mężczyzna zatrzymał się pod pretekstem zrobienia zakupów. Gdy oboje wysiedli, wykorzystał nieuwagę kobiety, wsiadł szybko do auta i odjechał zabierając ze sobą sprzęt fotograficzny. Kobieta natychmiast powiadomiła policję o kradzieży wyceniając swoje straty na kwotę blisko 10 tysięcy złotych. Niedługo potem otrzymała od złodzieja sms-a z żądaniem zapłaty za zwrot skradzionego sprzętu. Na spotkanie z nim umówiła się w dzielnicy Krzyki. W pewnym momencie do jej auta podjechał inny samochód. funkcjonariusze tylko czekali na taką sytuację i natychmiast zatrzymali mężczyznę. W jego mieszkaniu znaleźli cały skradziony sprzęt.

Złodziej trafił do aresztu. Za kradzież i usiłowanie wyłudzenia grozi mu nawet 8 lat więzienia.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,10226851,Zlodziej_i_naciagacz_w_sieciach_p olicyjnej_zasadzki.html

maki
05-09-2011, 00:12
Bardzo finezyjna zasadzka

morzon
05-09-2011, 00:21
O dżizas, co za geniusz :D:D

M_J
05-09-2011, 06:57
Hmm, czyli zostawiła kluczyki w stacyjce - bardzo mądre...

Redskull
05-09-2011, 07:30
W trakcie dojazdu do miejsca mężczyzna zatrzymał się pod pretekstem zrobienia zakupów.

Czytaj ze zrozumieniem! To było auto tego mężczyzny....ja pierdziele, Polska mowa-trudna mowa.

Seeker
05-09-2011, 18:14
Fajnie.

stock
05-09-2011, 18:28
fajnie fajnie - ale oczy dookoła głowy i oleum w głowie warto zawsze mieć

joker333
05-09-2011, 18:31
niestety złodzieje to rzadko tacy idioci jak w tym przypadku żeby skradziony sprzęt chcieli odsprzedać potem właścicielowi ;|