PDA

Zobacz pełną wersję : Parking w Zakopanem



sheva
04-09-2011, 20:31
Drodzy moi Forumowicze, mam taką małą gorącą prośbę. Czy moglibyście mi wskazać miejsce gdzie w Zakopanem można zostawić bezpiecznie samochód? W necie same informacje sprzed 3 i więcej lat ceny z czapy i w ogóle... może ktoś był ostatnio i coś podpowie koledze...

Edit: Chcę samochód zostawić na pastwę na pięć dni i nie myśleć o nim ;)

baytek
04-09-2011, 22:12
Polecam parking pod Domem Turysty, centrum Zakopanego zaraz obok Krupówek, parking strzeżony, nie pamiętam ile płaciłem, auto stało kilka dni

ekonet
04-09-2011, 22:47
Chcę samochód zostawić na pastwę
Myślisz, że Pastwa przyjedzie? ;)

sheva
04-09-2011, 23:05
ekonet zawsze czujny :D jakiś głodny byłem to pisząc...