PDA

Zobacz pełną wersję : jest ktoś z Żyrardowa...?



Martines
04-09-2011, 19:57
Witam,
mam małą prośbę dla osoby z tego miasta, najlepiej jeżdżącą samochodem:-),
szczegóły podam na PM,
będę wdzięczny za odzew!!
pozdr

peterka43
04-09-2011, 20:34
Witam,
mam małą prośbę dla osoby z tego miasta, najlepiej jeżdżącą samochodem:-),
szczegóły podam na PM,
będę wdzięczny za odzew!!
pozdr
Mieszkam w Żyrardowie jakby co to pisz PM