Martines
04-09-2011, 19:57
Witam,
mam małą prośbę dla osoby z tego miasta, najlepiej jeżdżącą samochodem:-),
szczegóły podam na PM,
będę wdzięczny za odzew!!
pozdr
mam małą prośbę dla osoby z tego miasta, najlepiej jeżdżącą samochodem:-),
szczegóły podam na PM,
będę wdzięczny za odzew!!
pozdr