PDA

Zobacz pełną wersję : nocleg w Łodzi?



Pioter_
04-09-2011, 16:11
cześć, szukam jakiegoś w miarę taniego noclegu w Łodzi na początku października...

możecie coś podpowiedzieć?

Łopal
05-09-2011, 14:51
Co rozumiesz pod pojęciem- w miarę tani?
Wiadomo tylko, że Andels odpada :)
Polecałbym Ibisa, mimo wszystko, w centrum i są promocje.
Gdybyś chciał czterech gwiazdek- proponuję Ambasadora, nowy hotel, nadal na rozruchu, dobre ceny.

chomiczkus
05-09-2011, 18:37
cześć, szukam jakiegoś w miarę taniego noclegu w Łodzi na początku października...

możecie coś podpowiedzieć?

Moze Hotel Etap ?

Pozdrawiam
Michal