Zobacz pełną wersję : nocleg w Łodzi?
cześć, szukam jakiegoś w miarę taniego noclegu w Łodzi na początku października...
możecie coś podpowiedzieć?
Co rozumiesz pod pojęciem- w miarę tani?
Wiadomo tylko, że Andels odpada :)
Polecałbym Ibisa, mimo wszystko, w centrum i są promocje.
Gdybyś chciał czterech gwiazdek- proponuję Ambasadora, nowy hotel, nadal na rozruchu, dobre ceny.
chomiczkus
05-09-2011, 18:37
cześć, szukam jakiegoś w miarę taniego noclegu w Łodzi na początku października...
możecie coś podpowiedzieć?
Moze Hotel Etap ?
Pozdrawiam
Michal
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.