PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje wątku o uchwycie na komórkę:)



ozzy
04-09-2011, 15:11
Był w cafe taki wątek, o uchwycie na komórkę- takim z dość nietypowym patentem. Gdzieś zniknął, a akurat szukam takiej duperelki. Ma ktoś linka? Albo może być od razu do sklepu, gdzie można to kupić... Będę wdzięczny za pomoc.

Strus
05-09-2011, 15:17
uchwyt do czego ? Do trzymania w czasie pracy pod wodą, do zaczepienia fona na pasku w trakcie skoku na bungee, do podtrzymania fona w trakcie cykania sweet foci na nk ? Doprecyzuj pytanie :)

ozzy
05-09-2011, 17:57
yeah, widzę że kolega nie kojarzy wątku o którym mówię :mrgreen: do samochodu

Strus
05-09-2011, 17:59
http://www.mobilefun.co.uk/dash-genie-in-car-holder-p23796.htm

ozzy
05-09-2011, 18:16
ooo, dziękuję! o to chodziło:)

Strus
05-09-2011, 18:18
A proszę bardzo. Jakbyś nie mógł kupić w PL to daj znać bo za miesiąc będę w PL to mogę Ci zakupić i przywieźć.

costi
05-09-2011, 19:05
http://www.mobilefun.co.uk/dash-genie-in-car-holder-p23796.htm

Świetne to jest! Faktycznie tak trzyma telefon?

Strus
05-09-2011, 19:08
Nie wiem bo sam nie testowałem. W UK nie potrzebuję auta. Ale kupa ludzi zadowolona. Na YT znajdziesz filmy z testów tego uchwytu