PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Poranne leżakowanie



Szkandi
02-09-2011, 01:26
Opinie i podpowiedzi b. miło widziane.


//EDIT
BRAK ZDJĘCIA, wygasł zewnętrzny hosting. Zachęcamy do umieszczania zdjęć na hostingu forum.

copyman
03-09-2011, 00:16
Jak dla mnie leniwie i przyjemnie :)

markoo
04-09-2011, 05:17
Tylko odrobine z prawej strony uciąć i ciekawa fotka! ładnie oczy wyszły :)