PDA

Zobacz pełną wersję : Zaawansowane przesyłanie pliku wideo - YT Problem



TMB
01-09-2011, 10:54
Witajcie
Chcę posłać na ju tiub pewien prawie 7gb film podzielony na dwie czesci (po 3,5gb) i chciałem skorzystać z "Zaawansowane przesyłanie pliku wideo" - zawsze jak bedzie problem z netem, to nie bede zaczynał od zera, jednak mam problem. Na poczatku nie chciało mi sie załadowac okienko, gdzie moge wybrac film i zaznaczyc, aby sie ładowało...potem sciągnąłem zalecaną Jave 1.6 i wyskoczył inny problem
"Nie zainstalowano języka Java lub nie włączono jego obsługi. Możesz uzyskać więcej informacji na temat włączania obsługi języka Java lub cofnąć się i spróbować użyć standardowej strony przesyłania. "

Nie jestem najlepszy w komputerach, wiec prosze o pomoc! :) Szukałem w google, jednak zero konkretów :?

PZ

docxxx
01-09-2011, 11:40
Czy wysylasz plik przegladarka INNA niz Chrome? Ostatnio zauwazylem, ze jakos tak wychodzi, ze kazda inna przegladarka ma problemy z transferem, a ta spod znaku Google dziala perfekcyjnie... Hmm, ciekawe...

TMB
01-09-2011, 11:43
TO powiem CI cos ciekawszego :D Wysyłałem z mozilli, z chroma i to samo....a stary explorer zasuwa - na nim wszystko ok :mrgreen:
Tylko mnie ciekawi, jak sie wysyła tym systemem na porcje? Czy to jakos gdzies sie zatrzymuje czy moze po prostu jak odpali się kompa to automatycznie pobudza wysyłanie, a moze wystarczy tylko wejsc na yt?

Greg77
03-09-2011, 08:44
Hmm, ciekawe...

Spisek??:lol:

Foto7
03-09-2011, 17:40
Spisek??:lol:
Najnowsza Opera plus Blogger :

Twoja przeglądarka nie jest już obsługiwana przez Bloggera. Niektóre elementy Bloggera nie będą działać i mogą występować problemy.
Jeśli już masz z czymś problem, wypróbuj przeglądarkę Google Chrome. | Zamknij

Na to wychodzi , że google na siłe chce nam wciskać Chrome .
Oj ciężkie czasy nadchodzą....

docxxx
03-09-2011, 22:38
Spisek??:lol:
Pytanie retoryczne?