Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Domi
Przyszły finalista XX edycji Top Model :-)
1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-yfPBlP_FGfo/TlX6W-4kg5I/AAAAAAAAAHw/x22yVmPpPQY/s512/d3got-Resizer-H900Q100.jpg)
behavior
01-09-2011, 08:58
nie najlepsze kadrowanie-za mało dołu,jak dla mnie
DarekK D5000
01-09-2011, 13:46
To jest ładne http://1.bp.blogspot.com/-gi-y5pFS2N8/TlX6UsQp83I/AAAAAAAAAHA/b_oitl0EWBo/s1600/d2got-Resizer-H900Q100.jpg nieraz próbowałem zrobić takie mojemu synowi, ale nic z tego nie wyszło ciągle uciekał z kadru albo odwracał głowę.
ps. aż tak podoba Ci się HDR?
Musiałem obciąć paskudnego wiszącego pampersa dlatego taki kadr - Dominik ma 14 miesięcy i tak cud że usiedział
Co do Hdr to nie mój wybór - wszystkie zdjęcia są z wycieczek -uczestnicy wybrali takie wersje
Wniosek : Nie jest ładne to co jest ładne - tylko to co się innym podoba
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.