PDA

Zobacz pełną wersję : Canonet Ql19 vs Konica C35



Olszi
31-08-2011, 23:19
Stoję przed dylematem wyboru aparatu do fotografi ulicznej.
Z jednej strony Canonet z jasniejszym obiektywem (1.9)za to dłuższa ogniskową (45 mm)
Z drugiej mniejsza Konica z ciemniejszym szkłem (2.8) ale za to ogniskową 38 mm.

Który lepszy?
Kwota którą dysponuje to 150 zł.

Bielik
31-08-2011, 23:32
QL19 jak masz okazje za 150 wyjąć to lepiej nie trafisz.

Olszi
31-08-2011, 23:55
Mam taką ofertę i bardziej się jednak ku niej schylam.

superkomornik
01-09-2011, 07:54
Jeśli chodzi o Konice bierz wersję z AF. Mam EF i nie ma dalmierza.