Obi
31-08-2011, 22:22
Słuchajcie!
Ojciec mojej znajomej potrzebuje krwi. Konkretnie chodzi o 0 Rh minus. Jest ogromny problem z krwią, a z tą grupą już w ogóle jest tragedia. Ja niestety nie poratuję bo mam A minus. I oddać mogę dopiero za 3 tygodnie, a ojciec Kaśki potrzebuje tej krwi "na już".
Zostawiam kontakt do Kaśki wyślijcie sms na pewno oddzwoni. Wiem, że może to trochę dziwne, ale wydaje mi się, że to jest najrozsądniejsza forma kontaktu :)
Jeżeli moderator uzna, że takie ogłoszenie nie powinno tu wisieć nie będę protestował.
Telefon do Kaśki 798291781.
Krew jest potrzebna w Śremie w Wielkopolsce, ale można oddać ją gdziekolwiek!
Z góry dzięki w imieniu Katarzyny!
Obi
P.S.
Sam mam oddane przeszło 13 litrów i za każdym razem jestem szczęśliwy, że mogłem komuś pomóc, bo wiem, że mam rzadką grupę.
Ojciec mojej znajomej potrzebuje krwi. Konkretnie chodzi o 0 Rh minus. Jest ogromny problem z krwią, a z tą grupą już w ogóle jest tragedia. Ja niestety nie poratuję bo mam A minus. I oddać mogę dopiero za 3 tygodnie, a ojciec Kaśki potrzebuje tej krwi "na już".
Zostawiam kontakt do Kaśki wyślijcie sms na pewno oddzwoni. Wiem, że może to trochę dziwne, ale wydaje mi się, że to jest najrozsądniejsza forma kontaktu :)
Jeżeli moderator uzna, że takie ogłoszenie nie powinno tu wisieć nie będę protestował.
Telefon do Kaśki 798291781.
Krew jest potrzebna w Śremie w Wielkopolsce, ale można oddać ją gdziekolwiek!
Z góry dzięki w imieniu Katarzyny!
Obi
P.S.
Sam mam oddane przeszło 13 litrów i za każdym razem jestem szczęśliwy, że mogłem komuś pomóc, bo wiem, że mam rzadką grupę.